به گزارش افکارنیوز،

وریا غفوری در آستانه دیدار استقلال و پرسپولیس درباره شرایط این تیم گفت: شرایط کلی تیم ما خوب بوده و این موضوع در بازی‌های ما کاملاً مشهود است. در فرم خوبی قرار داریم، از نظر انگیزشی نیز شرایط‌مان بسیار خوب است و برای دیدارهای پیش‌رو کاملاً آماده هستیم.

وی درباره شرایط خوب خودش در هفته‌های گذشته خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم در شرایط خوبی به سر می‌برم و وضعیت خوبی دارم. خدا را شکر می‌کنم که به فرمی رسیدم که هواداران از آن راضی هستند. جلب رضایت هواداران برای من بسیار مهم بود و البته این موضوع برای همه بازیکنان از اهمیت بالایی برخوردار است و همه تلاش می‌کنیم تا هواداران راضی باشند. در فصل گذشته آن انتظاری که از خودم داشتم با آن چیزی که برای من اتفاق افتاد تفاوت داشت و به همین دلیل در استقلال ماندم تا کیفیت خودم را نشان دهم و امیدوارم هواداران از شرایط امسال من راضی باشند.

مدافع ملی‌پوش استقلال ادامه داد: حضور آقای شفر نیز به تیم ما و شخص من کمک زیادی کرد تا بتوانم به شرایط آرمانی برسم و امیدوارم این وضعیت ادامه داشته باشد. الان تیم ما از نظر روحی، ‌تاکتیکی و اتحاد در فرم ‌مطلوبی به سر می‌برد.

غفوری درباره دیدار دربی و وضعیت آبی‌ها اضافه کرد: من و همه بازیکنان تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا در این دیدار برنده باشیم. تیم ما نسبت به دور رفت شرایط بسیار خوبی  دارد و امیدوارم زمین مسابقه را با برد ترک کنیم تا به هواداران عیدی بدهیم.

او در پایان درباره وضعیت پادوانی عنوان کرد: همه ما بعد از این اتفاق به او فکر می‌کنیم و امیدواریم پادوانی شرایط خوب خود را پیدا کند. پادو یک الگوی اخلاقی برای همه ما محسوب می‌شود و امیدوارم که خیلی زود به جمع ما بازگردد.