به گزارش افکارنیوز،

محمود کلهر در خصوص دربی 86 تهران گفت: این بازی می‌تواند زیبایی خاص خود را داشته باشد به شرط آنکه مربیان هردو تیم احتیاط را کنار بگذارند و بازی هجومی را در دستور کار خود داشته باشند البته هر ۲ تیم از شرایط بسیار مطلوب و خوبی برخوردارند و این موضوع می‌تواند نوید بخش دربی خوب و زیبا باشد.

وی در ادامه افزود: برانکو اگر مهره چینی خوبی انجام دهد می‌تواند استقلال را شکست دهد و به نظر من با توجه به شرایط پرسپولیس برنده دربی است.

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس در مورد خاطرات خوب و بدش از دربی تصریح کرد: خاطره خوبم در دربی مربوط به یک بازی‌ بود که صفر - صفر تمام شد و در پایان بازی بازیکنان  هر دو تیم همانند رفقای قدیمی باهم برخورد کردند و این باعث خرسندی همه شد. خاطره بد هم مربوط به دربی‌ بود که با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی تمام شد و زد و خوردهایی در میدان  اتفاق افتاد که منجر به محرومیت بازیکنان و تماشاگران در بازی‌های آینده شد.

وی در مرود تاثیرگذارترین بازیکنان در دربی 86 تصریح کرد: علیپور و شجاعیان بهترین بازیکنان پرسپولیس و استقلال هستند و در نتیجه دربی بسیار تاثیر گذار خواهند بود.

کلهر در باره شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس در آسیا دچار نوسان شده که امید دارم باتوجه به تجربه سال گذشته و مهره چینی درست برانکو این تزلزل حل می‌شود و بتواند از گروه خود در آسیا صعود کند.