به گزارش افکارنیوز،

حمیدرضا گرشاسبی در مورد شرایط پرسپولیس پیش از دربی 86 اظهار داشت: بازیکنان از لحاظ روحی و روانی کامل آماده حضور در دربی هستند و ان‌شاءالله در این بازی استقلال را شکست دهیم.

وی با اشاره به حضورش در تمرین امروز پرسپولیس گفت: صحبتی دو، سه دقیقه‌ای در راستای دربی داشتم. با توجه به این که بالاترین مقام اجرایی فوتبال دنیا به ایران می‌آید و دربی را از نزدیک تماشا می‌کند. ان‌شاءالله پرسپولیسی‌ها هنر بزرگی و فنی و تکنیکی خود را به خوبی به نمایش می‌گذارند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه چقدر امیدوار است حضور رئیس فیفا به حل معضل میزبانی میان تیم‌های ایرانی و عربستانی کمک می‌کند، تأکید کرد: این مسئله جزو وظایف فدراسیون فوتبال است که قطعا در حال انجام است. ما هم چنین درخواستی را از فدراسیون فوتبال داشته‌ایم که ان‌شاءالله قضیه را با جدیت دنبال کنند و امیدواریم به نتیجه خوب و مؤثری برسیم.

گرشاسبی در خصوص پاداش قهرمانی و پیروزی در دربی تصریح کرد: ما یک جدول پاداش و تنبیه داریم که طبق آن عمل می‌کنیم. اینگونه نیست که قولی بدهیم و بعد هم نتوانیم عمل کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین شرایط محسن مسلمان و اینکه آیا این بازیکن در پرسپولیس می‌ماند، گفت: محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس بوده و او در لیست تمدیدی‌ها قرار دارد.