به گزارش افکارنیوز،

یکی دو هفته قبل بود نشریه کوریره دلو اسپورت مدعی شد ناپولی در تلاش است علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی آلکمار را به خدمت بگیرد. ادعایی که این روزها به سوژه ای جذاب برای سایر رسانه ها نیز تبدیل شده است تا جایی که حالا موضوع انتقال یکی از ستاره های جوان ایران به سری A جدی تر از همیشه مطرح می شود.

سایت fichajes اسپانیا در تازه ترین گزارش خود پیرامون نقل و انتقالات اروپا و ایتالیا نوشت:«ناپولی که صدرنشین سریA  است و در مسیر کسب قهرمانی در این تیم گام برمی‌دارد، در پی تقویت خط حمله خود است و اصلی ترین گزینه آنها در حال حاضر، ستاره با استعداد آلکمار است».

این سایت ادامه داد:« طبق ادعای کوریره، ناپولی مدتی است که یکی از بهترین بازیکنان لیگ هلند را زیر نظر دارد. در حقیقت نمایش‌های عالی جهانبخش در آلکمار و همین طور در تیم ملی ایران تحت هدایت کی‌روش، باعث شده تا او مورد توجه چندین باشگاه قرار بگیرد. با این حال ناپولی سعی دارد در تابستان امسال، علیرضا جهانبخش را که تا سال 2020 با باشگاه آلکمار قرارداد دارد به خدمت بگیرد».

در پایان این گزارش سایت اسپانیایی به عملکرد درخشان جهانبخش اشاره و نوشت:« فصل خوبی که علیرضا در آردیویسه پشت سر گذاشته، باعث شده تا آبی آسمانی پوشان تمایل زیادی در به خدمت گرفتن او داشته باشند. علیرضا تا به اینجا فصل، 12 گل و 12 پاس گل در 27 بازی به ثبت رسانده و آمار، او را یکی از بهترین ها در لیگ هلند معرفی کرده است».