به گزارش افکارنیوز،

اصغر حاجیلو در خصوص آخرین پیروزی آبی پوشان مقابل فولاد بیان داشت: در مجموع استقلال دست به کار بزرگی زد. چهار گل زدن به فولاد در تهران هم کار سختی است چه رسد به این که این اتفاق در اهواز بیفتد. آن هم در یک هوای بارانی و زمینی لیز و لغزنده. در این بازی شاگردان شفر هر ۱۵ دقیقه یکبار تهاجمی می شدند و به عقب می نشستند و این استراتژی خوب و جالبی بود و با همین استراتژی موفق به شکست دادن فولاد آن هم با این نتیجه شدند. 

وی افزود: کار خوبی که شفر در استقلال انجام داده این است که سیستم بازی اش را در تیم جا انداخته و برای همین تغییرات در تیم تاثیر نمی گذارد. هر بازیکنی که جانشین بازیکن دیگری می شود وظایفش را به خوبی انجام می دهد و تغییرات نمی تواند تاثیر منفی در روند تیم بگذارد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص دربی گفت: شرایط در استقلال به گونه ای است که الان هم ما و هم هوداران به نتیجه دربی امیدوار هستیم. وضعیت آبی پوشان برای دربی به مراتب بهتر است و اگر دو تیم با همین شرایط وارد دربی شوند شانس تیم ما بیشتر است. هرچند که شرایط دربی کاملا با شرایط بازی های دیگر متفاوت است، اما این جوی که در استقلال راه افتاده فضا را برای پیروزی در دربی خیلی آماده کرده است.

کاپیتان سابق تیم استقلال گفت: من فقط امیدوارم در دربی هر تیمی که شایسته تر است نتیجه را بگیرد و شانس و اتفاق و حادثه و به خصوص اشتباهات داوری روی نتیجه بازی تاثیرگذار نباشد.