به گزارش افکارنیوز،

در حالی که تنها 107 روز تا آغاز جام جهانی 2018 باقی مانده، نگرانی‌ها از بابت میزبانی روسیه از این تورنمنت معتبر وجود دارد. یکی از نگرانی‌ها چالش سازماندهی و برنامه‌ریزی است چون تیم‌های حاضر در جام بیست‌ویکم باید مسافت‌های طولانی را در بین 11 شهر میزبان برای انجام بازی‌ها خود طی کنند که این نیاز به برنامه‌ریزی و فراهم کردن زیرساخت‌های لازم دارد. نگرانی دیگر این است که هنوز برخی از ورزشگاه‌های روسیه که قرار است میزبان بازی‌های جام جهانی 2018 باشند، هنوز تکمیل نشده‌اند.

کارلوس کی‌روش که یکی از 13 سرمربی از بین 200 میهمان دعوت شده به سمینار دو روزه فیفا در شهر سوچیروسیه است، پیش از آغاز نشست در این خصوص به خبرگزاری فرانسه (AFP) گفت: نمی‌خواهیم سورپرایز شویم. ما سورپرایزها را دوست نداریم.

قرار است در این نشست دو روزه همچنین در خصوص استفاده از فناوری کمک‌داور ویدئویی (VAR) در جام جهانی 2018 نیز بحث و تبادل‌نظر شود و در نهایت در خصوص استفاده کردن یا نکردن از این فناوری تصمیم‌گیری شود.

جانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال پیش از این گفته بود: در مورد استفاده از VAR شک داشتم، اما آمار نشان می‌دهد که این فناوری 99 درصد دقت لازم را داشته و درست عمل کرده است.