به گزارش افکارنیوز،

شکایت لوئیز فرناندو که در فصل ۹۵-۹۴ دروازه‌بان استقلال اهواز بود، موجب شده فیفا تاکنون ۶ امتیاز از این تیم دسته دومی کسر کند و آنها را در آستانه سقوط قرار دهد ولی با این وجود تلاش‌هایی از سوی برادران شفیعی‌زاده در حال انجام است تا فیفا تصمیمات جدی‌تری در این باره نگیرد.

فیفا به باشگاه استقلال اهواز مهلت داده تا مطالبات فرناندو را پرداخت کنند چراکه در غیر اینصورت و قدم دوم بعد از کسر ۶ امتیاز که اعمال شده، انداختن این تیم ریشه‌دار به دسته پایین‌تر(لیگ سه) است.

برادران شفیعی‌زاده، مالکان سابق باشگاه استقلال اهواز بنابر درخواست هواداران پُر شمار این تیم خوزستانی برای حل این مشکل وارد عمل شدند و تاکنون با اینکه ایمیل‌های زیادی از سوی آنها ارسال شده ولی توافقی بین طرفین برای تخفیف یا نحوه پرداخت به دست نیامده است.

با این وجود برادران شفیعی‌زاده پیگیر این موضوع هستند و امید آن است نماینده‌های دروازه‌بان برزیلی در این رابطه انعطاف نشان دهند؛ نکته جالب توجه در این پرونده این است که مسؤولان فعلی باشگاه استقلال اهواز قادر به پرداخت مطالبات فرناندو نیستند و حتی تلاشی برای رفع این مشکل نمی‌کنند؛ از سوی دیگر سخت‌گیری‌ها و عدم انعطاف‌پذیری گلر برزیلی عدم رعایت عرف موجود درپرونده‌های مشابه نیز شبهه‌برانگیز است.