به گزارش افکارنیوز،

محمد نصرتی در خصوص دیدار روز گذشته تیم های استقلال و پرسپولیس که با پیروزی یک بر صفر آبی پوشان به پایان رسید اظهار کرد: ابتدا برد استقلال را به هواداران و مسئولان این تیم تبریک می گویم. شاگردان شفر در دربی هشتاد و ششم بازی خوبی ارائه دادند و شایستگی پیروزی برابر پرسپولیس را داشتند.

وی ادامه داد: کیفیت فنی دربی 86 چندان خوب نبود، در این بازی برانکو  ترکیب پرسپولیس را محتاطانه چیده بود. البته طبیعی است که سرمربی تصمیم می گیرد کدام بازیکن بازی کند و کدام بازیکن نیمکت نشین شود اما به نظرم بازیکنانی مثل سیامک نعمتی و محسن مسلمان به ویژه پس از آنکه پرسپولیس گل را دریافت کرد می توانستند وارد زمین شوند، در آن صورت شاید نتیجه به گونه ای دیگر رقم می خورد.

مدافع تیم نفت نوین تهران با اشاره به دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: اگر چه تیم استقلال خوزستان در انتهای جدول قرار دارد اما به هیچ عنوان نمی توان این تیم را از پیش بازنده دانست، ما تمرینات خوبی داشته ایم و برای کسب هر 3 امتیاز این بازی به میدان می رویم.

وی در مورد پیش بینی اش از جایگاه تیم نفت نوین در پایان لیگ هفدهم عنوان کرد: به دنبال آن هستیم تا با ادامه روند مناسب فعلی در پایان فصل رتبه ای تک رقمی در جدول کسب کنیم.

نصرتی درباره نتایج اخیر تیم تراکتورسازی تبریز گفت: تراکتورسازی یکی از تیم های پرطرفدار ایران و آسیا است، باخت این تیم برابر تیم 9 نفره پیکان کمی غیرمنتظره بود و من امیدوارم تراکتوری ها در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشند.