به گزارش افکارنیوز،

با توجه به اینکه آلکساندرو ماتسل، مدافع راست دیناموزاگرب مصدوم شد و فصل را از دست داد، مسئولان باشگاه دینامو به دنبال جایگزینی مناسب برای او هستند. اسم هایی برای این پست مطرح شده است. باشگاه دینامو با صادق محرمی، مدافع ایرانی تماس گرفته است. این مدافع ایرانی گزینه اول دینامو در تابستان پیش رو است. مقابل مدافع ایرانی که زیرنظر برانکو ایوانکوویچ کار می‌کند، آینده متفاوتی در انتظارش است و شاید بتواند در جام جهانی روسیه شرکت کند ولی چیزی پنهان نیست که او گزینه اصلی دینامو است و مخصوصا در شرایط کنونی که ماتسل مصدوم است و باید جانشینی برایش پیدا کنند.

سرتن چوک، دستیار سابق برانکو در پرسپولیس که با محرمی کار کرده است، گفت: او یک بازیکن راست پا، سرعتی و نفوذی است. دینامو می تواند از او در خط حمله نیز کمک بگیرد. بازیکنان ایرانیو کشورهای مجاور ایران که به اروپا منتقل می‌شوند، می خواهند آموزش ببینند و باید نسبت به آنها صبور باشید. نمی توان انتظار داشت که به محض ورود به تیم سریع خودشان را نشان دهند و عملکرد خوبی داشته باشند.

این داستان مربوط به نقل و انتقالات تابستانی است و ممکن است امور تغییر کند. آنچه که واضح است این است که ماتسل نمی تواند بازی کند و مدافع ایرانی گزینه جانشینی او است.