به گزارش افکارنیوز،

فریدون معینی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در خصوص عملکرد وینفرد شفر در تیم استقلال اظهار داشت: استقلال با هدایت شفر نسبت به گذشته بسیار بهتر و منطقی تر بازی می کند، پیروزی برابر تیم صدرنشین پرسپولیس نشان از پیشرفت فنی آبی پوشان نسبت به دوران حضور علیرضا منصوریان دارد.

وی همچنین در مورد عملکرد برانکو ایوانکوویچ در تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس با برانکو روزهای خوبی را تجربه می کند و در لیگ هفدهم دومین قهرمانی پیاپی خود را جشن خواهد گرفت. البته به نظر می رسد کادرفنی پرسپولیس در دربی 86 می توانست در چیدمان ترکیب اصلی تیم، بهتر عمل کند.

معینی درباره دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتبال ایران پیش از آغاز جام جهانی 2018 روسیه عنوان کرد: برنامه ریزی کارلوس کی روش برای تیم ملی مثال زدنی است، او به دلیل اهمیت نخستین بازی ایران در جام جهانی به دنبال برگزاری بازی دوستانه با تیم هایی است که سبک بازی آنها شبیه مراکش باشد. البته نباید از بازی برابر تیم های قدرتمند اسپانیا و پرتغال غافل شویم اما واقعیت این است که در شرایط کنونی برگزاری بازی دوستانه با تیم های بزرگ جهان برای ما کاری دشوار است.

وی با اشاره  به زمان برگزاری مجدد اردوی تیم ملی جوانان گفت: اردوی تیم ملی جوانان پس از عید نوروز تشکیل می شود، البته تورنمنت مهمی در پیش نداریم و تنها برای هماهنگی بیشتر بازیکنان این اردو را برگزار می کنیم.