به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال فولاد خوزستان که با کسب 38 امتیاز از 25 بازی در رده هفتم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار دارد، در چارچوب هفته بیست و پنجم مقابل سایپا در تهران شکست خورد تا متحمل 3 باخت پیاپی مقابل پیکان ، استقلال و سایپا تهران شوند.

فولادی ها همراه با پورموسوی در پنج هفته گذشته رنگ پیروزی را ندیده اند و دیروز ( جمعه ) هم برای ششمین بار در  طعم شکست را چشید تا هواداران خواستار اخراج او شوند.

مدیریت باشگاه سرخ پوشان جنوب کشور پس از نتایج ضعیف تصمیم گرفتند تا اعضای باشگاه را ممنوع المصاحبه و از ایجاد حواشی بیشتر جلوگیری کنند.

همچنین تمرینات شاگردان پورموسوی برای دیدار هفته بیست و ششم لیگ برتر تا چهارشنبه هفته جاری تعطیل شد و قرار است دور جدید تمرینات از پنج شنبه آغاز شود.

فولاد پس از اینکه شانس کسب سهمیه آسیایی از طریق جام حذفی را از دست داده، اکنون در لیگ برتر هم تا اواسط جدول پایین رفته و این سقوط آزاد با اعتراضات گسترده هواداران فولادی همراه شده است.

فولاد خوزستان در دور برگشت لیگ از 10 مسابقه تنها 11 امتیاز کسب کرده و در جدول رده‌بندی نیم‌ فصل دوم پایین‌تر از تیم‌هایی چون سپاهان، نفت آبادان، تراکتورسازی، نفت تهران قرار دارد.