به گزارش افکارنیوز،

آخرین بازی هفته بیستم و پنجم با دیدار تیم های استقلال خوزستان و نفت تهران به پایان رسید و در نهایت شاگردان عبدالله ویسی در استقلال خوزستان موفق شدند با تک گل عادل کلاه کج مهمان خود را با شکست بدرقه کنند. با گل امروز کلاه کج جمع گلهای زده این هفته به عدد 12 رسید تا شاهد کم گل ترین هفته لیگ هفدهم باشیم.

این هفته در حالی معدل 1.5 گل برای هر بازی ثبت شد که شاهد یک تساوی بدون گل بین پارس جنوبی جم و ذوب آهن بودیم و در 5 بازی نیز تیم های پیکان، استقلال، پدیده، سپاهان و استقلال خوزستان با یک گل مقابل رقیبان خود به برتری رسیدند. در پرگل ترین بازی هفته نیز صنعت نفت آبادان 4 بر یک از سد سیاه جامگان قعر جدولی گذشت و سایپا نیز با دو گل آرمان رمضانی فولاد را شکست داد.

هفته دوم با 25 گل و هفته بیست و چهارم با 23 گل پرگل ترین هفته های لیگ هفدهم تا اینجای کار به شمار می آیند. از طرفی بعد از هفته بیست و پنجم، در هفته های دوازدهم، پانزدهم و نوزدهم نیز شاهد به ثمر رسیدن 13 گل بودیم.

تا پایان هفته بیست و پنجم و طی 200 دیدار برگزار شده 428 گل از خط دروازه ها عبور کرده که معدل 2.14 گل برای هر بازی را در پی دارد. این 428 گل توسط 169 بازیکن به ثمر رسیده و با توجه به 7 گل به خودی تا پایان هفته بیست و پنجم، جمع گلزنان لیگ به 176 بازیکن می رسد.