به گزارش افکارنیوز،

هومن افاضلی عصر امروز پس از شکست تیمش در برابر استقلال خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: این اولین باخت ما بعد از هشت هفته بود و شک نکنید که آخرین باخت ما در فصل جاری لیگ برتر خواهد بود. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم که این‌گونه تلاش می‌کنند.

وی افزود: فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم و تلاش زیادی کردیم، ولی به اندازه کافی زور گلزنی نداشتیم ضمن اینکه بعد از اینکه یک گل از حریف دریافت کردیم، عکس‌العمل ما برای جبران گل، چندان زهردار نبود.

افاضلی در خصوص اینکه چرا از آل کثیر و آل نعمه در ترکیب ثابت نفت برای بازی امروز استفاده نکرد نیز گفت: عادت ندارم در مورد بازیکنی خاصی استفاده کنم چرا که ما این تصمیمات را در طول یک هفته قبل از بازی می‌گیریم. همه بازیکنان ما مهره‌های خوبی هستند و تا به امروز عکس‌العمل‌های حرفه‌ای در مورد تیم داشته‌اند.

سرمربی نفت تهران در خصوص اینکه در لیگ برتر می‌مانند یا خیر نیز بیان کرد: مگر قرار است در لیگ برتر نمانیم؟ با یک باخت تیم دچار خطر نمی‌شود و هنوز امتیازات فراوانی برای کسب کردن باقی مانده است.

افاضلی عنوان کرد: یکی از مشکلات برای بازی در خوزستان اختلاف حرارت زیاد محل تمرین و محل بازی است که به تیم‌ها شوک وارد می‌کند. این بازی را هم می‌شد مثلاً با یک ساخت تأخیر برگزار کرد تا تیم‌ها مشکل پیدا نکنند.

به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت‌های هفته بیست و پنجم لیگ برتر باشگاه‌های کشور، عصر امروز تیم‌های استقلال خوزستان و نفت تهران و ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود خوزستانی‌ها به پایان رسید.