به گزارش افکارنیوز،

دستمایه این انتقاد اشتباه داوری در بازی با پدیده بوده است. گل تیم سپیدرود رشت که آفساید اعلام شد.

علی کریمی در کانال تلگرامی اش این چنین نوشته است: خیلى وقتها نظر شخصى من این بود که آدم ها اشتباه میکنن، داور ها هم از این قاعده مستثنى نیستن، ولى داور ها چقدر میتونن از این قاعده مستثنى باشن، تا این حد که  هر هفته در نتایج خیلى از بازیها تاثیر گذار باشن، تا کى؟

آقاى اصفهانیان به خودش زمان می دهد که این اشتباهات را ببیند، یا مثل بقیه فدراسیونى ها سر در برف کرده و براى خودش امپراطورى درست کرده!؟

وقتى میانگین سنى تصمیم گیران داورى بالاى ٦٥ سال باشد طبیعتاً حس و حال پیگیرى هفتگى داورى بازی ها را نباید به صورت مطلوب داشته باشن!؟

طبیعتاً این فقط تیم سپیدرود نیست که از اشتباهات داورى ضرر جبران ناپذیرى  را پذیرفته ولى کو شخصى که در فدراسیون  پاسخگو باشد؟!

خیلى راحت صدا وسیماى مشهد صحنه مشکوک را نشان نمی دهد و جالب این که برادران، رییس هیئت فوتبال مشهد، براى افراد شاخه و شونه می کشد!؟

آقایان برادران و الماس خاله که سالهاس ریاست هیئت فوتبال استان خود را یدک میکشن، شما همان اشخاصى هستین که راحت در انتخاباتى که در فدراسیون اتفاق میفته دست دارین و شما هم به نوع خود شریک جرم فدراسیون و اتفاقهایى هستین که در میفتد!؟

براى همین امثال شماها باید سالها رئیس هیىت فوتبال باشین تا با ساز رئیس فدراسیون و با یه سفر با خانواده به کیش یا یه ساعت و چند کارت هدیه، غلام حلقه به گوش فدراسیون باشین!؟

امیدوارم مردى در فدراسیون باشد که بابت این همه حق خورى از تیم ها، حداقل عذر خواهى خشک و خالى انجام دهد!؟

ولى بعید میدونم باشه کسى.

امیدوارم تاج بعد از چند شب خوشگذرانى با رئیس فیفا، یه کم هم به فکر وضعیت داورى این روزهاى فوتبال باشد که بعید میدونم کارى بلد باشه بکنه