به گزارش افکارنیوز،

افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (یک‌شنبه)‌ این تیم، اظهار کرد: خدا را شکر شرایط خوب است. بازی با استقلال بسیار مهم بود و همه ما به خاطر شکست در این بازی ناراحت هستیم اما باید این بازی را فراموش کنیم تا از لحاظ روحی – روانی آماده حضور مقابل الوصل شویم. بازی فردا، بازی یک بازی حیاتی است. از تماشاگران می‌خواهم در آخرین بازی سال ۹۶ مثل همیشه از ما حمایت کنند.

او ادامه‌ داد: تقاضا دارم همان طور که همیشه متحد و هم‌قسم بودیم در بازی فردا هم از ما حمایت کنند. فردا احتیاج بیشتری به هواداران داریم. باید یک تیم و متحد باشیم. ما فردا منتظر هواداران مان هستیم و تلاش می‌کنیم تا پیروز میدان شویم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ‌اضافه کرد: مطمئنا با بردن الوصل شرایط روحی ما بهتر خواهد شد. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات ما این بود که قهرمانی در روز داربی فشار و استرس زیادی به ما وارد کرد. باید داربی را فراموش کنیم، روز از نو، روزی از نو. هواداران بدانند که همه در تلاش هستیم تا اتفاق‌های خوبی برای باشگاه رخ دهد. آنها سرمایه‌های اصلی باشگاه هستند. ان‌شاء‌الله با برد در بازی فردا به استقبال سال جدید می‌رویم. تلاش می‌کنیم تا دل هواداران شاد شود.

پیروانی در خصوص صحبت‌های شفر در مورد او هم گفت‌: شفر به عنوان یک مربی حرفه‌ای باید بر اعصاب خود مسلط باشد. زمانی که تدارکات تیم حریف به او آب تعارف کرد و شفر به او بی‌احترامی کرد، همه آن صحنه را دیدند. زمانی که در داربی من احساس کردم روی احمدزاده خطای پنالتی‌ رخ داده است با هیجان به کنار زمین رفتم و وقتی به نیمکت برگشتم متوجه شدم که شفر در حال‌ صحبت با نیمکت ما است.

او ادامه داد: شفر تازه به فوتبال ما آمده و باید اصول حرفه‌ای را رعایت کند. راهی که در پیش گرفته است و می‌خواهد با همه دعوا کند کار قشنگی نیست. من اگر کنار زمین هیجان و استرس داشتم به خاطر علاقه زیادم به پرسپولیس است و هر کاری که بتوانم برای پرسپولیس انجام می‌دهم. فکر نمی‌کنم که حرفه‌ای باشد شفر هم در مورد من صحبت کند.

او در پایان گفت‌: تنها مصدوم ما شایان مصلح است که تلاش می‌کند به بازی برگشت برسد.