به گزارش افکارنیوز،

لئوناردو پادوانی مدافع تیم فوتبال استقلال که در دیدار برابر فولاد در هفته بیست و چهارمرقابت های لیگ برتر از ناحیه سر و گردن دچار آسیب دیدگی شدید شد در نهایت با انتقال به بیمارستان آپادانا اهواز تحت عمل جراحی قرار گرفت و این بازیکن با جراحی مهره گردن خود اکنون مشکلی ندارد.

اما با تمام اتفاقاتی که برای این بازیکن رخ داد همچنان جمجمه پادوانی شکسته است و او باید پس از انتقال به تهران مجدد تحت عمل جراحی قرار گیرد. پزشکان این بازیکن هنوز از بازگشت او به این زودی به میادین فوتبال خبر ندادند اما وضعیت جسمانی پادوانی به صورتی است که او ماه ها از همراهی تیمش باز مانده است.

حتی این احتمال هم وجود دارد که او به دلیل آسیب دیدگی برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند و با پیراهن استقلال در سن 34 سالگی از میادین کنار برود. این موضوع هم در حالی شاید رخ دهد که شفر هم در نظر دارد از این بازیکن در کادر فنی اش استفاده کنند.

با وجود تمام صحبت هایی که در مورد خداحافظی و یا کنار رفتن پادوانی از فوتبال زده می شود بحث دیگری هم در میان است و آن موضوع تمدید قرارداد پادوانی است. بازیکنی که اکثر بازی های اخیر استقلال در زمان شفر نیمکت نشین بوده و او در دیدار با فولاد زمانی که پس از هفته ها به میدان رفت دچار آسیب دیدگی شدید شد.

با توجه به شرایطی که این روز ها پادوانی در بیمارستان دارد خبر رسیده که مسئولان استقلال در اقدامی دوستانه در نظر دارند قرارداد بازیکن مصدوم خود را به صورت نمادین برای یک فصل دیگر تمدید کنند که با پیگیری هایی که از برخی اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال داشتیم هنوز در این باره تصمیمی اتخاذ نشده است.

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به خبر تمدید قرارداد پادوانی گفت: ابتدا این موضوع باید در اولین جلسه هیئت مدیره مطرح شود تا اعضا رای نهایی خود را اعلام کنند. بنابراین تا به این لحظه بحثی در این باره در میان نبوده است.

همچنین دیگر عضو هیئت مدیره نیز از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: هنوز در این مورد تصمیمی نگرفتیم و اصلا این موضوع در دستور کار ما نبوده است. در آینده بحث تمدید را بررسی می کنیم.

گفتنی است پادوانی تا پایان فصل جاری با استقلالی ها قرارداد دارد و باید دید وضعیت مصدومیت این بازیکن اجازه می دهد او مجدد قراردادش را با آبی پوشان پایتخت تمدید کند یا طبق گفته شفر او به کادر فنی استقلال اضافه می شود، البته اگر تمدید قرارداد شفر نیز از سوی استقلالی ها انجام شود.