به گزارش افکارنیوز،

هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بین روزهای5 تا 7 مارس(14 تا 16 اسفند) با برگزاری شانزده دیدار در مناطق غرب و شرق قاره برگزار می شود تا دور رفت این مسابقات به پایان برسد. 

برنامه این هفته لیگ قهرمانان را مشاهده می کنید:

دوشنبه 14 اسفند(5 مارس)

گروه A

الجزیره امارات- تراکتورسازی تبریز/ ساعت 18:30(ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی)

الغرافه قطر- الاهلی عربستان/ ساعت 18:40(ورزشگاه ثانی بن جاسم دوحه)

در این گروه الاهلی عربستان با 6 امتیاز صدرنشین است. الجزیره امارات و الغرافه قطر 3 امتیازی هستند اما به دلیل برتری شاگردان هنک تن کیت در بازی رو در رو، آن ها در رده دوم و قطری ها در رتبه سوم ایستاده اند. تراکتورسازی هم قعرنشین بدون امتیاز گروه اول لیگ قهرمانان است.

گروه C

نسف قارشی ازبکستان- السد قطر/ ساعت 17(ورزشگاه مرکزی قارشی)

پرسپولیس تهران- الوصل امارات/ساعت 17:15(ورزشگاه آزادی تهران) 

در گروه دوم السد با 6 امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است. پرسپولیس با وجود هم امتیاز بودن با نسف قارشی به دلیل برتری در بازی رو در رو مقابل این تیم در رتبه دوم ایستاده  و الوصل هم بدون امتیاز قعرنشین است.

سه شنبه 15 اسفند(6 مارس)

گروه B

ذوب آهن اصفهان- الوحده امارات/ ساعت 16(ورزشگاه فولادشهر اصفهان)

الدحیل قطر- لوکوموتیو ازبکستان/ ساعت 18:30(ورزشگاه عبدالله بن خلیفه دوحه)

در این گروه الدحیل، ذوب آهن، لوکومتیو و الوحده به ترتیب با 6، 3، 3 و صفر امتیاز در رتبه های اول تا چهارم قرار گرفته اند.

گروه D

العین امارات- استقلال ایران/ ساعت 18:50(ورزشگاه هزا بن زاید ابوظبی)

الهلال عربستان- الریان قطر/ ساعت 20:45(ورزشگاه ملک سعود ریاض)

در گروه چهارم استقلال با کسب 4 امتیاز صدرنشین است. الریان قطر 2 امتیازی است اما به دلیل اینکه در خانه العین، این تیم را متوقف کرد در جایگاه دوم قرار دارد و العین  هم با همین امتیاز در رتبه سوم ایستاده است. الهلال هم با یک امتیاز در قعرنشین است.

گروه E

چونبوک موتورز کره جنوبی- تیانجین کوانجیان چین/ ساعت 13:30(ورزشگاه جام جهانی جئونجو)

کاشیوا ریسول ژاپن- کیچه هنگ کنگ/ ساعت 15:30(ورزشگاه کاشیوا ساکر)

چونبوک موتورز با کسب 6 امتیاز در صدر جدول گروه پنجم لیگ قهرمانان قرار گرفته است. تیانجین چهار امتیازی دوم و کاشیوا با یک امتیاز در رده سوم ایستاده اند. کیچه بدون امتیازی هم با تفاضل گل منفی 9 قعرنشین است.

گروه G

بوریرام یونایتد تایلند- سرزو اوزاکا ژاپن/ ساعت 14:30(ورزشگاه چانگ آره نا بوریرام)

گوانگ ژو اورگراند چین- ججو یونایتد کره جنوبی/ ساعت  15:30(ورزشگاه تیان هه گوانگ ژو)

در این گروه سرزو اوزاکا، ججو یونایتد،گوانگ ژو و بوریرام به ترتیب با کسب 4، 3، 2 و یک امتیاز در رتبه های اول تا چهارم قرار دارند.

چهارشنبه 16 اسفند(7 مارس)

گروه F

کاوازاکی فرونتال ژاپن- ملبورن ویکتوری استرالیا/ ساعت 13:30(ورزشگاه تودوروکی اتلتیکس کاوازاکی)

شانگهای SIPG چین- اولسان هیوندای کره جنوبی/ ساعت 15:30(ورزشگاه شانگهای)

در این گروه شانگهای با 6 امتیاز صدرنشین است.اولسان هیوندا با چهار امتیاز در رتبه دوم قرار گرفته است و تیم های ملبورن ویکتوری و کاوازاکی فرونتال هم با 2 و بدون امتیاز رده های سوم و چهارم را تصاحب کرده اند.

گروه H

اف. سی سیدنی استرالیا- کاشیما آنتلرز ژاپن/ ساعت 12(ورزشگاه سیدنی)

سوون سامسونگ بلووینگز کره جنوبی- شنگهای شنهوا چین/ ساعت 13:30(ورزشگاه جام جهانی سوون)

کاشیما آنتلرز با کسب چهار امتیاز صدرنشین این گروه است. سوون سامسونگ هم با 3 امتیاز در رده دوم قرار گرفته است. شانگهای و سیدنی هم با 2 و یک امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار داند.