به گزارش افکارنیوز،

رودورفو آروآبارنا سرمربی الوصل در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس گفت: درباره بازی فردا باید بگویم ما مقابل یک تیم قدرتمند آسیایی بازی می کنیم، ما برای گرفتن سه امتیاز وار د زمین می‌شویم البته حریف هم به دنبال این سه امتیاز است. 

وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم تاسه امتیاز را بگیریم برای تیم الوصل این بازی و این سه امتیاز بسیار مهم است. ما بازیکنان جوانی داریم و از شرایط آنها برای پیروزی استفاده خواهیم کرد. از تجریبات بازیکنانمان استفاده می‌کنیم همه تلاشمان را خواهیم کرد تا بازی خوبی را انجام دهیم، با توجه به بازیکنانی که در اختیار داریم برای موفقیت تلاش می‌کنیم. این جوانانی که داریم آ‌ینده الوصل را تشکیل خواهند داد. امیدوارم که بازی خوبی را شاهد باشیم و به پیروزی برسیم و سه امتیاز را بگیریم. 

سرمربی الوصل در خصوص اینکه آیا می‌توان بازی فردا مقابل پرسپولیس را مرگ و زندگی نامید تصریح کرد: هر چند ما در دو بازی قبلی نتایج خوبی نگرفتیم اما این مساله ارتباطی به بازی فردا ندارد. بازی فردای ما یک مسابقه مجزا است و برای گرفتن سه امتیاز همه تلاشمان را خواهیم کرد. 

خبرنگار خارجی از سرمربی الوصل پرسید که فدراسیون فوتبال امارات قصد نداشت به شما اجازه دهد به ایران بیایید که در این هنگام سرمربی الوصل اعلام کرد که به این سوال پاسخ نخواهد داد. 

وی درباره مصدومان یا محرومان احتمالی الوصل در بازی فردا خاطرنشان کرد: در مسابقات اخیر تیم ما مشکلات و شرایط سختی را تجربه کردیم تعدادی از بازیکنان ما مصدوم شدند و در حال حاضر مصدومانی داریم که در مراحل بازیابی سلامتی‌شان هستند. در چهار مسابقه قبلی ما من به عنوان یک مربی همیشه به بازیکنانم اخطار می‌دهم که نسبت به همه بازیکنانم اعتماد دارم. 

سرمربی الوصل درخصوص اینکه نگران نیست در صورت باخت به پرسپولیس شغلش را از دست بدهد تصریح کرد: من قرراداد طولانی‌مدت با الوصل دارم و اینطور نیست که اگر بازی را از دست بدهیم اخراج شوم، از زمانی که من به الوصل آمدن این تیم پیشرفت کرده و نتایج ما گویای این مسائل است. در فوتبال برد و باخت وجود دارد و این بازی تاثیری در اخراج یا ماندن من ندارد. تنها کسی که می‌توان من را از سمتم اخراج کند همسرم خواهد بود!