به گزارش افکارنیوز،

احمد نوراللهی، هافبک شماره هشت سرخپوشان که بعد از پایان ماجراهای دنباله‌دار سربازی در نهایت مجوز بازگشت به لیست این تیم را دریافت کرد، در هفته‌های ابتدایی با این ادعا که هنوز از حیث بدنی دور از شرایط آرمانی قرار دارد، از ترکیب اصلی دور ماند.

برانکو ایوانکوویچ در ادامه اما علیرغم مصدومیت کمال کامیابی نیا نیز ترجیح داد او را در ترکیب اصلی قرار ندهد و ترکیب غیرقابل دفاع ماهینی – ربیع خواه را ترجیح داد تا نوراللهی نتواند توانایی خود را به نمایش بگذارد. هر چند این بازیکن در فرصت‌های کوتاهی که به دست آورد نشان داد از انگیزه و توان کیفی و فنی خوبی برای کمک به این تیم برخوردار است.

نوراللهی در بازی برابر الوصل امارات نیز علیرغم اعلام برانکو ایوانکوویچ مبنی بر نیمکت نشینی محسن ربیع خواه احتمالا فرصت حضور در ترکیب اصلی به دست نیاورد تا شاهد هنرنمایی زوج حسین ماهینی و کمال کامیابی نیا باشد.

نوراللهی که به نظر می‌رسد این روزها برخلاف گذشته از نظر بدنی توانسته خود را در شرایط دیگر بازیکنان قرار دهد و از انگیزه لازم برای نمایش موفق در ترکیب این تیم برخوردار است، همچنان باید در انتظار فرصتی طلایی از سوی برانکو ایوانکوویچ باشد و باید دید این اتفاق چه زمانی برای او رخ خواهد داد.