به گزارش افکارنیوز،

از هفته سوم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ، پرسپولیس  روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان الوصل امارات خواهد بود.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی کوتاه به استقبال این بازی رفت و نوشت تیم پرسپولیس در خانه تیم بسیار قدرتمندی است و از سال 2012 تا کنون در رقابت های لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی شکست نخورده است.

ای اف سی نوشت: پرسپولیس که دو هفته پیش مقابل السد قطر شکست خورد به دنبال آن است که روز دوشنبه در دیدار با الوصل در گروه C لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی نتیجه خوبی کسب کند.

نماینده جمهوری اسلامی ایران بازی های خود را به خوبی و با پیروزی 3-0  برابر نسف قارشی در تهران آغاز کرد، اما هفته دوم برابر السد 3-1 شکست خورد.

پرسپولیس، در خانه بسیار قوی است و در ورزشگاه آزادی از سال 2012 در بازی های  مرحله گروهی که در حال حاضر به هشت بازی رسیده ، شکست نخورده است.

ای اف سی درباره الوصل نیز نوشت: الوصل که از سال 2008 برای اولین بار است در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد، شروع بدی را تجربه کرده است .این تیم در اولین دیدارش با السد در حالی که از حریف قطری پیش بود متحمل شکست 2-1 شد و دو هفته پیش هم نسف قارشی ازبکستان آنها را شکست داد.

اگر تیم اماراتی بدون نتیجه مثبت تهران را ترک کند ، صعود این تیم به مرحله حذفی بعید است.

«علی سلمین» هافبک الوصل به دلیل دریافت 2 کارت زرد در دو بازی اول این تیم ،از حضور در این دیدار محروم است.