به گزارش افکارنیوز،

استقلال امروز در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به تیمی قابل احترام تبدیل شده و این مسئله هم فقط و فقط به خاطر حضور شفر است.

استقلال با ادامه همین روند، نگه داشتن شفر و ستاره‌هایش و البته جذب چند بازیکن درجه یک می‌تواند فصل آینده آقای فوتبال ایران باشد. بعد از 3 سال حکومت پرسپولیس و برانکو در فوتبال ایران به نظر می‌رسد با حضور شفر استقلال دوباره به جمع مدعیان بازگشته است.

برای ادامه همین روند چند نکته ضروری است که مدیران باشگاه استقلال باید آنها را اجرا کنند. تمدید قراداد شفر، تمدید قراراداد جباروف و تیام، جذب چند بازیکن در دفاع وسط، دفاع چپ و مهاجم، تمدید قرارداد دستیاران خارجی شفر و ... باید در اولویت مدیران استقلال باشد.

این استقلال ظرفیت این را دارد که در ایران و آسیا حرفی برای گفتن داشته باشد به شرطی که مدیران این تیم بتوانند خواسته‌های سرمربی را اجرا کنند. شرایط امروز استقلال درست مثل ماه‌های اولی است که برانکو به پرسپولیس آمده بود. در آن زمان مدیران باشگاه پرسپولیس با تمدید قرارداد برانکو و دادن زمان و فضا به این مربی شرایطی را فراهم کردند تا پرسپولیس در 3 سال گذشته به بهترین تیم ایران تبدیل شود. 

این در شرایطی است که شنیده می‌شود شفر برای سال بعد در استقلال نمی‌ماند و وضعیت جباروف هم مشخص نیست.