به گزارش افکارنیوز،

حمیدرضا گرشاسبی در هفته های گذشته بارها اعلام کرد مذاکره با بازیکنانی که قراردادشان در انتهای فصل به اتمام می رسد را آغاز خواهد کرد تا تکلیف آنها را روشن کند. سرپرست پرسپولیس در آخرین اظهار نظر خود عنوان کرده بود با چند بازیکن این تیم در هفته جاری پای میز مذاکره برای تمدید قرارداد می نشیند.

اما در پیش بودن بازی برگشت برابر الوصل و تمرکز بازیکنان روی این دیدار مسئولان باشگاه را وادار کرد تا بعد از این بازی کار را به طور جدی دنبال کند.

بوژیدار رادشوویچ، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، محسن ربیع خواه و محسن مسلمان بازیکنانی هستند که در پایان هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر می توانند این تیم را ترک کنند.

برانکو ایوانکوویچ از مدیران باشگاه خواسته تا قرارداد تمام بازیکنان فعلی تیم را با توجه به محرومیت پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال برای حضور در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان سال آینده تمدید کنند.

مدیران پرسپولیس نیز همچنان باب مذاکره با این بازیکنان را آغاز نکرده اند و می خواهند پس از بازی برگشت این تیم مقابل الوصل امارات وارد بحث تمدید قراردادها شوند.

تاخیر در تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس در حالی رقم می خورد که بازیکنان این تیم رفته رفته با پیشنهادات مختلف روبرو می شوند و بعید نیست پرسپولیس را در پایان فصل ترک کنند.