به گزارش افکارنیوز،

برنامه کاری سرخپوشان تا بازی با الوصل از سوی برانکو ایوانکوویچ مشخص شد. طبق این برنامه، هر چهار جلسه تمرین پرسپولیس در ساعت 18 به وقت محلی و 17:30 به وقت تهران برگزار می‌شود. سه جلسه تمرین اول که از دیروز جمعه آغاز شد در زمین چمن باشگاه ایرانیان دبی خواهد بود و تمرین آخر طبق مقررات در زمین محل برگزاری مسابقه انجام می‌شود.

سرخپوشان می‌توانند درست در ساعت برگزاری مسابقه تمرین داشته باشند، ولی همان ساعت 18 به وقت محلی به‌عنوان ساعت برگزاری آخرین تمرین اعلام شده است.

بازیکنان هر روز ساعت 9:30 باید برای صرف صبحانه حاضر باشند. ساعت ناهار غیر از فردا یکشنبه که در ساعت 14 خواهد بود، برای ساعت 13 در نظر گرفته شده است. شام در ساعت 20 سرو می‌شود و بازیکنان باید از ساعت 23 در اتاق‌های خود باشند.

برانکو ایوانکوویچ که از روز جمعه بازیکنان را به اردو برده است، فردا یکشنبه برای سه ساعت به بازیکنان آزادباش داده است. سرخپوشان از ساعت 10 الی 13 می‌توانند برای خرید و گشت‌وگذار از اردو خارج شوند و باید در موعد مقرر به اردو بازگردند.

برای روز بازی در ساعت 11 تمرین سبکی انجام خواهد شد. بازیکنان ساعت 16:30 میان وعده خواهند داشت و حرکت به سمت استادیوم در ساعت 17:30 به وقت محلی خواهد بود.

تیم فوتبال پرسپولیس باید از ساعت 17:45 روز سه‌شنبه در ورزشگاه زعبیل دبی حاضر باشد و مسیر شش و نیم کیلومتری باشگاه ایرانیان تا ورزشگاه نیز حداکثر در 15 دقیقه طی می‌شود.

ورزشگاه زعبیل که ورزشگاه اختصاصی و در اختیار الوصل برای انجام بازی‌هایش است، در منطقه زعبیل غربی قرار دارد و بازی به وقت تهران در ساعت 18:45 روز سه‌شنبه و به وقت امارات در ساعت 19:15 انجام خواهد شد.

کاروان سرخپوشان پس از بازی، یک روز بیشتر در دبی خواهد بود و پرواز بازگشت برای ساعت 20 این روز در نظر گرفته شده است.

البته تمرینات پرسپولیس از چهارشنبه تا جمعه تعطیل خواهد بود و این احتمال وجود دارد که بعضی از بازیکنان با هماهنگی باشگاه، بیشتر در امارات بمانند. اعضای خارجی کادر فنی نیز از امارات راهی کشورهای خود می‌شوند تا دوم فروردین برای تمرینات بازگردند. البته پرسپولیس در روزهای 26 تا 28 اسفند با هدایت کریم باقری تمرین خواهد داشت.

ملی‌پوشان هم بامداد چهارشنبه با پرواز جداگانه‌ای از دبی به تهران می‌آیند تا در برنامه تیم ملی شرکت کنند.

دبی روزهای گرمی را پشت سر می‌گذارد و دمای هوا طی امروز و فردا به 34 تا 35 درجه سانتیگراد می‌رسد، ولی پیش‌بینی‌ها حکایت از کاهش دما از روز دوشنبه دارد.