به گزارش افکارنیوز،

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم در امارات اظهار کرد: از نحوه تمرین بازیکنان راضی هستم و مشکلی در این باره وجود ندارد. بازیکنان ایرانی صادقانه کار می‌کنند و تنها مشکل این است که چکار کنم انگیزه آن‌ها بالا رود. البته انتظار دارم خواست و انرژی خود را در بازی‌ها نشان بدهند.

او درباره تذاکراتش به بازیکنان در طول تمرین گفت: واکنش‌ در تمرینات عادی است و بعضی از مواقع تمرین را متوقف می‌کنم تا نحوه تمرین کردن بازیکنان را اصلاح کنم. این وضعیت مستمر و همیشه برقرار است.

برانکو درباره اینکه آنالیزور‌های پرسپولیس بازی الوصل در جام حذفی را مشاهده کردند، تصریح کرد: آن‌ها نشان دادند که تیم خوبی هستند. تیم الوصل امارات اولین گزینه قهرمانی در لیگ امارات بود، اما به علت برخی از مشکلات به قهرمانی دست نیافت. البته به بهترین نحو سازماندهی شدند. در لیگ قهرمانان آسیا انتظار بازی سخت را داریم، اما خوش بین هستیم و هدفمان را در این رقابت‌ها می‌شناسیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره سخنی با هواداران این تیم خاطر نشان کرد: امیدوارم همگی از این بازی لذت ببریم و با کسب سه امتیاز این بازی به هواداران عیدی بدهیم.