به گزارش افکارنیوز،

محمد پنجعلی در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل الوصل امارات گفت: بازی مهمی بود که پرسپولیس توانست خیلی خوب در طول ۹۰ دقیقه، توپ و میدان را مدیریت کند و به پیروزی برسد. همین برد مهم باعث می شود تا پرسپولیس بتواند مسیر صعودش را هموارتر از قبل کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: در ماه اخیر،  تیم های ایرانی که در لیگ قهرمانان آسیا رقابت می کنند به دلیل فشردگی بازی هایشان طبیعی است که به فکر نتیجه گرایی هم باشند. پرسپولیس هم از این قاعده، مستثنی نیست و طبیعی بود که کمی به فکر حفظ نتیجه هم باشد. با این حال دیدیم که آنها در نیمه دوم هم چند موقعیت گل داشتند که استفاده نکردند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا پرسپولیس می تواند بازهم به جمع چهار تیم پایانی جدول راه پیدا کند؟ اظهار داشت: موفقیت در آسیا کار سختی است اما همین پرسپولیس نشان داد چقدر خوب و مطمئن می تواند امتیازات را جمع آوری کند. تجربه‌ای که آنها در فصل گذشته کسب کردند قطعا به کمکشان خواهد آمد. با این حال باید قبول کرد که برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا باید زیرساخت های لازم را از لحاظ سخت افزاری و مالی فراهم کرد.

پنجعلی در خصوص عملکرد پرسپولیس در سال ۹۶ خاطرنشان کرد: ویترین افتخارات پرسپولیس در همین یک سال، جام های مختلفی را به خود گرفته است. وقتی تیمی می تواند در طول یک سال، دو بار قهرمان لیگ‌ برتر شود. همچنین سوپرجام را کسب کند و به نیمه نهایی رقابت های آسیایی هم برسد نشان از موفقیت بالای آنها دارد. تاکتیک های برانکو ایوانکوویچ هم نتیجه بخش بوده است و فکر می‌کنم ماندنش در پرسپولیس باعث خواهد شد تا پرسپولیس باز هم پیشرفت کند.