به گزارش افکارنیوز،

فرزاد حاتمی در خصوص تساوی تیمش مقابل الجزیره امارات از هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در دیدار مقابل الجزیره امارات بازی زیبایی را انجام دادیم و موقعیت‌های زیادی هم روی دروازه حریف خلق کردیم، اما در نهایت امتیازات را تقسیم کردیم. با این شرایط کار ما خیلی سخت و به اما و اگر کشیده شد.

وی در رابطه با شانس صعود تیمش از مرحله گروهی گفت: کار ما واقعا سخت شده است، از طرفی در ۲ دیدار باقی‌مانده بازی‌های خیلی سختی مقابل تیم‌های الغرافه قطر و الاهلی عربستان داریم. امیدوارم در ۲ بازی باقی‌مانده شرایط را به‌گونه‌ای رقم بزنیم تا بتوانیم به مرحله بعدی مسابقات صعود کنیم.

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی در ارتباط با نیمکت نشینی‌اش تصریح کرد: حدود ۵ بازی است که نیمکت‌نشین هستم، اما هرموقع در نیمه دوم تعویض شدم، توانستم شرایط بازی را تغییر داده و حداقل بتوانم تک امتیازی برای تیمم بگیرم. از این موضوع ناراضی‌ام، اما من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و به سلیقه سرمربی تیمم احترام می‌گذارم.

حاتمی افزود: در رختکن با دیگر هم تیمی‌هایم صحبت می‌کردم که چرا واقعا توپ‌های ما به گل تبدیل نمی‌شود، واقعا داستان تراکتورسازی را نمی‌دانمT فقط به این امیدوارم که بدشانسی‌ها دست از سر ما بردارند و ما هم بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم. فشار روی بازیکنان و کادرفنی تیم خیلی زیاد است و شاید کم‌تر کسی این موضوع را درک کند.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: امیدوارم هرچه سریع‌تر این فصل از مسابقات برای تراکتورسازی به پایان برسد. اگر برای فصل آینده در تیم حضور داشته باشم، امیدوارم بتوانیم از نو تیم را بسازیم و در فصل آینده شرایط بهتری را رقم بزنیم.