به گزارش افکارنیوز،

سرمربی آلمانی استقلال قبل از ورود به اتاق این بازیکن نزد پزشکان رفت تا از جزئیات شرایط قبلی، فعلی و آتی او اطلاع بگیرد، سپس سراغ پادوانی رفت و به گرمی با او مشغول گفت‌وگو شد.

شفر در بخشی از صحبت‌هایش خطاب به این مدافع گفت: از همان لحظه که مصدوم شدی و به بیمارستان انتقالت دادند به فکرت بوده‌ایم؛ من، همه همکارانم و تک‌تک بازیکنان استقلال. مصدومیت تو هنوز هم مرا رنج می‌دهد اما خوشحالم می‌بینم بازیکنان استقلال این‌قدر تو را دوست دارند، با این که هموطن هم نیستید ولی انگار برادر هم هستید. ما برد شهرآورد را از تو داریم، بازیکنان به قدری روی شرایط تو حساسیت داشتند که ۲ روز قبل از بازی پیراهن با عکس تو را تهیه کرده بودند. وقتی انگیزه آنها را دیدم خیالم آسوده شد و می‌دانستم آنها بازی را خواهند برد تا در کنار خودشان، خانواده‌هایشان و هواداران به صورت ویژه پادوانی را روی تخت بیمارستان خوشحال کنند؛ از کاپیتان تیم که با عکس تو وارد زمین شد تا گلزنی غفوری و شادی بعد از برد که با دست عکس تو را نشان می‌داد، بیانگر نزدیکی قلب‌های بازیکنان استقلال با هم است.  شفر در خاتمه صحبت‌هایش به پادوانی گفت: من یک صحبتی در رسانه‌ها انجام دادم و نمی‌دانم مطلع هستی یا نه؟ ولی حالا هم می‌گویم آرزو دارم خیلی زود تو را در حال تمرین کنار بقیه ببینم ولی هر گاه احساس کردی تمرین و بازی فوتبال برایت سخت شده یک جای مخصوص به عنوان مربی روی نیمکت تیمی که من سرمربی‌اش هستم داری، پس خیلی نگران آینده نباش و امیدوارانه با شرایط سخت امروز مبارزه کن، چون همیشه بهترین مبارز برنده می‌شود و این را بدان باشگاه استقلال، من، همکارانم و بازیکنان استقلال صمیمانه در کنارت هستیم.

سرمربی استقلال پیش از ترک بیمارستان با برادر و همسر پادوانی نیز دقایقی صحبت کرد و به آنها دلداری داد. هر دو پای این بازیکن در گچ است که علامت خوبی نیست، چون صدمه به نخاع او وارد شده و گچ‌گرفتگی ۲ پای او نشانه‌های نگران‌کننده‌ای محسوب می‌شوند. قرار است پادوانی هفته آینده از ناحیه جمجمه تحت عمل جراحی قرار بگیرد. امیدواریم خیلی زود او بهبود یابد و هر دو پای او حس نرمال و طبیعی را برای تحمل وزن بدن و حرکت به دست آورند.