به گزارش افکارنیوز،

سید جلال حسینی پیش از شروع تمرین امروز تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت:ما روز گذشته یک ریکاوری خوب انجام دادیم و خوشبختانه یکسری از بازیکنان هم از داخل کشور اضافه شدند ولی پیشرفت در کار بازیکنان کاملا مشخص است.

حسینی افزود: من و همه بازیکنان تیم ملی وظیفه داریم تمرین کنیم و نه اینکه بخواهیم فکرمان را درگیر چیزهای دیگر کرده و تمرکزمان را از دست بدهیم. ما باید خودمان را برای جام جهانی آماده کنیم و تمام تمرکزمان روی تمرینات است.

وی در پاسخ به این سؤال که تیمی مثل سیرالئون چقدر می‌تواند به ایران کمک کند، گفت:‌این بازی‌ها خیلی می‌تواند کمک حال ما باشد. هر بازی می‌تواند روی روند تیم ملی تاثیر داشته باشد. بازی تدارکاتی برای تمرکز و اعتماد به نفس بازیکنان برگزار می‌شود و ما قبل از جام جهانی برزیل هم در آفریقای جنوبی بازی‌های زیادی کردیم و آن مسابقات تدارکاتی خیلی به تیم کمک کرد.

مدافع تیم ملی در خصوص اینکه آیا باید حمایت‌ها بیشتر شود یا خیر،‌گفت: تیم ملی نیاز به حمایت دارد ولی بازیکنان باید به آماده سازی خودشان فکر کنند. ما بعد از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا به تیم ملی آمده‌ایم و حالا مشغول ریکاوری هستیم. باید خودمان را با شرایط تیم ملی وفق بدهیم و از بازی‌های باشگاهی به بازی‌های ملی منتقل شویم.

وی در پاسخ به این سؤال که علت اینکه در بازی‌های دوستانه و برگزاری‌اش به مشکل می‌خوریم، گفت:‌این مشکل ما بازیکنان نیست و باز هم تاکید می‌کنم وظیفه ما فقط تمرین کردن است.