به گزارش افکارنیوز،

پژمان منتظری در مصاحبه با خبرنگاران قبل از شروع تمرین، گفت: خیلی خوشحالم خبرنگاران را می‌بینم. روز دوم تمرینات دور جدید اردوی تیم ملی است. در این اردو بیشتر بازیکنان داخلی هستند. شرایط خوب است.
وی افزود: در ادامه کارهای ریکاوری که در طول هفته بعد از بازی‌ها انجام می‌دادیم تمریناتمان را در این اردو دنبال می‌کنیم. خودمان را برای دور دوم آماده می‌کنیم.
مدافع تیم ملی در مورد احتمال لغو بازی با سیرالئون تصریح کرد: بله ما هم متاسفانه تازه از این مسئله با خبر شدیم شرایط بازی مشخص نیست. ما همان تمرینات که قبل از این انجام می‌دادیم را دنبال می‌کنیم. اگر بازی برگزار شود با قدرت حاضر می‌شویم و اگر بازی نباشد کارمان را با کیفیت در تمرینات دنبال می‌کنیم.
منتظری در مورد اینکه سیرالئون را چطور حریفی می‌بیند، اظهار داشت:  در تمام دنیا روال این است که بعد از دیدارهای پرفشار لیگ بازی خیلی خیلی بزرگ انجام نمی‌شود. ما دو بازی خیلی خوب بعد از این بازی داریم. بازی با سیرالئون می‌تواند به کیفیت بازیکنان و تمریناتی که در این مدت انجام دادیم کمک کند.
وی در خصوص مصدومیتی که داشت، گفت: بعد از مصدومیت‌هایی که داشتم تمام تلاشم را کردم که به شرایط نرمال بازگردم این مسئله زمان می‌برد  اما تلاش کردم که در سریع ترین زمان ممکن آماده شود.
منتظری در مورد اینکه چقدر امیدوار است برای دومین دوره متوالی راهی جام جهانی شود، گفت: من هم به اندازه همه بازیکنان امیدوار هستم. تمام تلاشم را می‌کنم وظیفه من این است که خوب بازی و تمرین کنم و خودم را برای رسیدن به جام جهانی آماده کنم.
وی در مورد دیدار با مراکش و تونس، تصریح کرد: بازیکنان خوبی دارند.  بازیکنان این دو تیم در اروپا سرشناس هستند. مسابقات خوبی است که این دو تیم تقریبا شبیه مراکش یکی از حریفان ما در جام جهانی هستند. با همین هدف این حریفان انتخاب شدند.  امیدوارم بتوانیم از این بازی‌ها نهایت استفاده را کنیم.
مدافع تیم ملی در مورد شایعه تمدید قرارداد با کی‌روش، تصریح کرد: خبر خوشحال کننده‌ای برای تمام مردم ایران است و ان‌شاءالله این اتفاق هم بیفتد.