به گزارش افکارنیوز،

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال در سال ۹۶ از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه امروز در ورزشگاه صنایع دفاع تهران برگزار شد.

* پیش از شروع تمرین وینفرد شفر برای دقایقی با استقلالی‌ها به گفت‌وگو پرداخت.

* مثل یکی، دو روز گذشته ملی‌پوشان مصدومان و خارجی‌های استقلال در محل تمرین این تیم حضور نداشتند.

* بهنام برزای با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت امروز در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شد. وی به همراه فرشید اسماعیلی که روز گذشته هم تمرین نکرده بود، به دویدن دور زمین پرداخت.

* اکبر عباسی ملکی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال مثل چند هفته اخیر به محل تمرین آبی‌پوشان سر زد و مورد استقبال شفر قرار گرفت. طی یکی، دو ماه اخیر که استقلالی‌ها نتایج خوبی کسب کردند، اعضای هیئت مدیره این باشگاه حضوری پررنگ در محل تمرینات دارند و در ماه اخیر جواد قراب، عباس ملکی و حسن زمانی در محل تمرین آبی‌پوشان حضور پیدا کردند.

* در ابتدای تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس کار با توپ را آغاز کردند. در آیتم فوتبال درون‌تیمی شفر نظارت ویژه‌ای روی عملکرد بازیکنان داشت و نکات مختلف را به آنها گوشزد می‌کرد.

* طبق برنامه اعلام‌شده تمرینات تیم فوتبال استقلال از امروز تا روز چهارم فروردین سال ۹۷ تعطیل خواهد بود و آبی‌پوشان از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه این روز خود را برای دیدار با نفت تهران آماده خواهند کرد.

به گزارش فارس، تیم فوتبال استقلال روز نهم فروردین در ورزشگاه تختی میهمان نفت تهران است و آبی‌پوشان روز سیزدهم فررودین به مصاف الریان قطر خواهند رفت.