به گزارش افکارنیوز،

زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از مصاف فردا شب (یکشنبه) تیم برابر خیرونا اعتراف کرد که از قرعه تیمش در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راضی نیست.

زیزو که تیمش در فینال فصل گذشته یوونتوس را با نتیجه 4 بر یک شکست داد، درباره رویارویی دوباره شاگردانش با بانوی پیر در لیگ قهرمانان اروپا، تأکید کرد: من این تیم را همچون فصل گذشته قوی و جنگنده می‌بینم. این یکی از بازی‌های سخت ما در مرحله حذفی و کار ما بسیار پیچیده است. به نظر من شانس هر دو تیم برای صعود یکسان است. بازی رفت آنجا (تورین) خواهد بود. برویم ببنیم چه می‌شود. من هر بار که روبه‌رو یوونتوس قرار می‌گیرم به یاد سال‌های بازیگری خودم در این تیم می‌افتم. من بازی کردن مقابل یوونتوس را دوست دارم اما یووه تیمی است که ترجیح می‌دهم با آن روبه‌رو نشوم.

زیزو درباره شایعه پیوستن نیمار به رئال مادرید که هر روز بر شدت آن افزوده می‌شود هم عنوان کرد: هر کسی می‌تواند نظر خودش را بگوید. چیزی که بازیکنان می‌گویند و چیزی که من می‌گویم مثل همیشه است. نیمار بازیکن خوبی است اما بازیکن ما نیست. به عنوان سرمربی رئال مادرید چیزی که موظم درباره‌اش حرف بزنم تیم خودم و بازیکنان خودم است. نیمار و BBC‌ (رونالدو، بنزما و بیل) می‌توانند کنار هم بازی کنند؟ نمی‌دانم اما می‌دانم که بازیکنان بزرگ می‌توانند در هر تیمی و در هر پستی بازی کنند. آنها به خوبی خودشان را با شرایط تیم جدیدشان وفق می‌دهند.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌‌ها در پاسخ به این سؤال که آیا بیل از وضعیتش در این تیم ناراضی است، تأکید کرد: خیر به هیچ عنوان. او بازیکنی است که می‌تواند متفاوت باشد. مردم هم می‌توانند نظر خودشان را درباره او داشته باشند. او ناراحت نیست، بلکه از بودن در کنار ما در این باشگاه کاملاً راضی است. بیل در این تیم بازیکن بسیار مهمی است.