به گزارش افکارنیوز،

تمرین استقلال رسماً به صورت تق‌ و لق پیگیری شده و دیروز به پایان رسید!

حسین حسینی، پژمان منتظری، امید نورافکن، روزبه چشمی، وریا غفوری و امید ابراهیمی در اردوی تیم ملی حضور دارند. بویان، سرور جپاروف و مامه تیام ایران را ترک کرده‌اند. پادوانی روی تخت بیمارستان بستری است، محسن کریمی، سیدمجید حسینی و بهنام برزای مصدوم هستند، مهدی قائدی در بوشهر هنوز پیگیر پرونده تصادفش است. جیری ساناک و میگوئیل کولی، دستیاران شفر به جمهوری چک و جامائیکا سفر کرده‌اند. به این ترتیب تمرینات استقلال با حضور تعداد اندکی از اعضای تیم از پنج‌شنبه آغاز شده و تا بعد از ظهر دیروز ادامه داشت. وینفرد شفر، بیژن طاهری و اشکان نامداری مربیان شرکت‌کننده در تمرینات محسوب می‌شوند.

سیدمهدی رحمتی، ارشیا بابازاده، خسرو حیدری، میلاد زکی‌پور، داریوش شجاعیان، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری و علی قربانی کنار چند بازیکن نه‌ چندان مطرح مانند سهرابیان، نجفی، حیدری، توکلی و... در تمرین حضور می‌یابند.

در تمرین دیروز که از ساعت ۱۱:۴۵ در زمین ورزشگاه صنایع دفاع آغاز شد و تا ساعت ۱۳ ادامه داشت این بازیکنان به انجام کارهای بدنی، پاسکاری و شوت به دروازه پرداختند.

فرشید اسماعیلی به علت آسیب‌دیدگی جزئی به صورت جداگانه دور زمین دوید و سایرین زیر نظر شفر و همراه با بیژن طاهری تمرین کردند و به وضوح پیداست منتظرند تمرین امروز تمام شود تا به انجام کارهای مرتبط با عید نوروز بپردازند.

یکی از سوژه‌های بازیکنان انتشار تصویر و خبر ملاقات علیرضا منصوریان با یادگار امام (ره) بود و برخی بازیکنان می‌گفتند چه عجب علی‌منصور بعد از ماه‌ها رؤیت شد!