به گزارش افکارنیوز،

سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس از برد شیرین این تیم در دیدار مقابل الوصل سخن می‌گوید. او اعتقاد دارد این پیروزی تا حدودی صعود پرسپولیس را به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا مسجل کرد. با نعمتی در خصوص این بازی و همچنین آرزوهایش در سال 97 و پوشیدن احتمالی پیراهن تیم ملی همکلام شدیم.

* برد خوبی را مقابل الوصل امارات کسب کردید

خدا را شکر این سه امتیاز برای ما خیلی مهم بود الوصل تیم بسیار خوبی بود. آنها در زمین خودشان بازی می‌کردند و ما توانستیم قدر موقعیت‌ها را بدانیم. و یک سه امتیاز مهم را کسب کنیم. البته این را هم بگویم شرایط ما طوری است که هر چهار روز یه بار بازی می‌کردیم و تیم در این بازی کمی خسته بود. ما در کل گام بلندی را برای صعود برداشتیم.

* قبول دارید با این برد صعودتان به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا قطعی شد؟

با حرف شما موافقم صعود ما تا حدودی مسجل شده و باید از همین الان با یک بازی قدرتمندانه تر در مرحله بعدی برنامه‌ریزی کنیم خیلی خوشحالم که سال 96 برای ما با برد تمام شد امیدوارم سال جدید هم اتفاقات خوبی برای پرسپولیس رقم بخورد. اما این را هم در نظر بگیرید ما یک بازی سخت دیگر هم با نسس قاشی در ازبکستان داریم آنها دو بازی خارج از خود را برده‌اند و بازی به هر حال سخت است.

* این روزها به مهره ثابت پرسپولیس تبدیل شده‌ای.

خدا را شکر آقای برانکو به من اطمینان کرده و من هم باید تلاش کنم بتوانم نظر مساعد ایشان را همچنان جلب کنم و مهره ثابت پرسپولیس باشم. بازی کردن در تیم‌های پرسپولیس و استقلال سخت است چون انتظارات هواداران زیاد است. امیدوارم توانسته باشم نظر مساعد آنها را جلب کنم.

* برنامه‌ات برای فصل بعد چیست؟

من دوست دارم همچنان در پرسپولیس بمانم چون برنامه‌ریزی‌ام این است که همراه این تیم بدرخشم و پیراهن تیم ملی را به دست بیاورم. امیدوارم روزی این اتفاق بیفتد.

* لیگ به خاطر بازی‌های دوستانه تیم ملی تعطیل شده است.

خب تیم ملی شرایط حساسی دارد امیدوارم مردم از تیم ملی حمایت کنند و برنامه‌ریزی خوبی صورت بگیرد و امکانات و برنامه‌هایی که کی‌روش دارد عملی شده و تیم ملی بتواند نتایج خوبی بگیرد. به شخصه به آینده تیم ملی خیلی امیدوار هستم چون ما بازیکنان بسیار خوبی داریم که توانایی انجام هر کاری را دارند.

* دوست ندارید جزو نفرات اعزامی به جام جهانی باشی؟

خب هر بازیکنی دوست دارد در فهرست 23 نفره تیم ملی در جام جهانی باشد. امیدوارم بتوانم در این چند بازی باقیمانده نظر مساعد کی‌روش را جلب کنم. البته ایشان نشان داده هر بازیکنی که آماده باشد را به تیم ملی دعوت می‌کند.

* در اولین روزهای آغاز سال 97 به مصاف سایپا خواهید رفت.

خب اولین بازی خانگی ما در سال جدید است که اگر بتوانیم پیروز شویم قهرمانی‌مان در لیگ مسجل شده و همان موقع جشن قهرمانی را برگزار می‌کنیم. خیلی خوب است که پرسپولیس توانسته برای دومین سال متوالی قهرمان شود و این نشان می‌دهد که تیم به یک هماهنگی خوب و کاملی رسیده است. تنها مشکل ما این است که ملی پوشان ما یک روز قبل از این مسابقه در اختیار ما قرار خواهند گرفت و شاید از نظر بدنی خسته باشند.

* سال 96 برایت چطور گذشت؟ فکر می‌کنم موضوع پرسپولیس بهترین اتفاق باشد.

سال 96 برایم خوش یمن بود چون هم همراه با پیکان بازی‌های خوبی را انجام دادم و هم اینکه به یک تیم بزرگ ملحق شدم. امیدوارم روزهای خوب برایم همچنان ادامه داشته باشد.