به گزارش افکارنیوز،

علیپور یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران در سال 96 بوده است. او از همان ابتدا گلزنی برای پرسپولیس را آغاز کرد و در لیگ هفدهم نیز به آن ها تداوم بخشید تا پیش از نوروز 97 آقای گلی اش را قطعی کرده و سومین عنوان آقای گلی پیاپی را برای سرخ ها به ارمغان بیاورد.

این مهاجم جوان، پس از درخشش در تیم باشگاهی نظر کارلوس کی روش را نیز متوجه خود دید و پایش به اردوی تیم ملی نیز باز شد و روز گذشته هم برای اولین بار پیراهن ایران را بر تن کرد.

اما ترافیک خط حمله، آقای گل را از تیم ملی کنار زد. هم اکنون رضا قوچان نژاد ستاره تیم هیرنفین، کریم انصاری فرد و کاوه رضایی آقای گل یونان، علیرضا جهانبخش یکی از بهترین های لیگ هلند، وحید امیری و مهدی ترابی ستاره های لیگ ایران و سردار آزمون مهاجم همیشه گلزن در تیم ملی و مهدی طارمی، مهاجمان مورد نظر کارلوس کی روش هستند. آن ها تجربه بسیار بیشتری نسبت به علیپور در تیم ملی دارند و شاید همین موضوع، سبب شده تا کی روش علیپور را خط بزند.

حال 5 بازی لیگ برتری و چند مسابقه آسیایی پیش روی این بازیکن است و باید دید در نهایت، سرمربی پرتغالی تیم ملی، بهترین مهاجم لیگ ایران را با خود به روسیه می برد یا خیر؟