به گزارش افکارنیوز،

سیامک کوروشی در مورد موضوع طلب و شکایتش از باشگاه نفت تهران، عملکرد خودش در سال 96 و ... پاسخ داد که مشروح آن در زیر می‌آید:

چرا ممنوع‌الخروج شدی؟

من پیش از سال نو و در تعطیلی یک هفته‌ای مسابقات لیگ قطر تصمیم گرفتم به خانواده‌ام سر بزنم که در زمان برگشت متوجه شدم به دلیل عدم پرداخت مالیات، اجازه خروج از کشور ندارم.

چرا مالیاتت را پرداخت نکردی؟

به دلیل طلبم از باشگاه نفت. قرار بود این پرداختی توسط مسئولان نفت انجام شود که متأسفانه آنها بی‌توجه به این موضوع این مشکل را برایم ایجاد کردند. اگر آنها واقعاً نمی‌‌توانند مطالبات را پرداخت کنند یا نمی‌‌توانند مشکلات این باشگاه را مدیریت کنند بهتر است در باشگاه نفت را ببندند و تعطیل کنند. آقای گل‌محمدی در آن زمان به من وعده انجام کارهای مالیاتی‌ام را داده بود. ایشان الان کجاست؟ چرا آقایانی که اکنون در رأس کار هستند نمی‌‌خواهند پاسخ بدهند و همه چیز در این باشگاه پشت گوش می‌‌افتد؟

سال 96 برای تو چطور بود؟

سالی سخت بود، اما بین این سختی‌ها همیشه خدا دری را روی آمدم باز می‌‌کند که به بهترین نحو آینده را رقم زد. شاید خودم تا امسال متوجه این موضوع  نبودم و صبر و تحملم کم بود، اما خدا کمکم کرد تا به بهترین‌ها برسم.

پیش‌بینی‌ات از سال آینده چیست؟

طبیعتاً برای آنکه در فوتبال روزبه‌روز پیشرفت کنم، برنامه‌ریزی و هدف‌هایی برای خودم دارم. البته خیلی دوست دارم سال آینده بتوانم در اروپا بازی کنم و این یکی از هدف‌های من است.

از نظر تو بهترین بازیکن ایران در سال 96 چه کسی است؟

من پیام صادقیان را یکی از بازیکنان موفق و خوبی می‌‌بینم، ضمن اینکه به او علاقه خاصی دارم. شاید به جایگاهی که حقش است نرسیده، اما از نظر من واقعاً بهترین بازیکن ایران است.

تفاوت فوتبال ایران و قطر را در چه می‌‌بینی؟

به اعتقاد من در ایران استعداد و بازیکنان تکنیکی بسیاری وجود دارد، اما متأسفانه امکانات لازم برای رشد این استعدادها در کشورمان وجود ندارد، اما در قطر برعکس است و امکانات بسیار زیاد است.

اگر در ایران می‌‌ماندی ترجیح می‌دادی در کدام تیم بازی کنی؟

ترجیح می‌‌دادم در یک تیم پرطرفدار بازی کنم. اگر در فوتبال طرفدار نباشد انگار روح و جانی در مسابقات نیست.

فکر می‌‌کنی کی‌روش در آینده تو را به تیم ملی‌ دعوت کند؟

من تا به امروز تمام سعی و تلاشم را برای پوشیدن پیراهن تیم ملی‌ انجام داده‌ام. ضمن اینکه باید بگویم به شانس خیلی اعتقاد دارم و خودم را خوش‌شانس می‌‌دانم. البته بیشتر از انتظار کشیدن شانس، سعی می‌‌کنم تلاش کنم تا به اهدافم برسم و امیدوارم جزو لیست کی‌روش باشم.