به گزارش افکارنیوز،

مامه تیام این روزها با هماهنگی شفر در آلمان است تا برای مداوای همسترینگ آسیب‌دیده‌‌اش زیر نظر پزشکی که «اوسین بولت» را مداوا می‌کند، هرچه زودتر به شرایط تمرینی برگردد.

 او از آلمان گفت‌وگوی کوتاهی داشت.

*در آلمان چه می‌کنی؟

کسی که بولت (سریع‌ترین دونده جهان و دارنده مدال طلای المپیک از جامائیکا) برای مداوای مصدومیت‌هایش با او کار می‌کند از دوستان وینفرد شفر است. در تهران که بودم با هماهنگی شفر برای ادامه مداوای مصدومیتم به اینجا (آلمان) آمدم تا زیر نظرش کار کنم.

* فکر می‌کنی تا بازی با الریان شرایطی داشته باشی که بازی کنی؟

امیدوارم این اتفاق بیفتد. خیلی برایم مهم است که به آن دیدار برسم. شفر گفت دوست دارد مرا در کنار تیم داشته باشد ولی تأکید کرد نمی‌خواهد با ریسک به من بازی بدهد.

* خودت چه می‌خواهی؟

از شبی که در آزادی به العین گل زدم، دوست دارم باز هم در آزادی بازی کنم و گل بزنم. می‌دانم بازی برگشت‌مان با الریان در استادیوم آزادی است. برای همین خیلی دوست دارم بتوانم برسم و باز هم مقابل 90 هزار تماشاگر بازی کنم.

* فکر می‌کنی باز هم 90 هزار نفر به آزادی بیایند؟

حتماً می‌آیند. استقلالی‌ها می‌دانند در دیدار با الریان می‌توانیم جواز صعود بگیریم و ما را تنها نمی‌گذارند.

* اما این بازی در روز سیزده‌بدر یا روز طبیعت است و همه برای تفریح به بیرون و طبیعت می‌روند.

استقلالی‌ها سیزده‌بدر به آزادی بیایند تا این روز را با هم باشیم. بچه‌های تیم استقلال هم در آن روز در اردوی تیم هستند و دور هم خواهیم بود.

* تیم ملی ما با سیرالئون بازی کرد و خیلی‌ها به این دیدار انتقاد کردند. نظرت در ارتباط با این تیم چیست؟

می‌دانم که ایران با کمترین گل خورده به عنوان تیم دوم به جام جهانی‌ راه‌ یافته است. اگر کی‌روش تیم ملی ایران را با این نتایج به جام جهانی‌ برده است، باید به او و تصمیماتش اعتماد کنید. حتماً اگر او سنگال را به این شکل به جام جهانی‌ می‌برد، همه از او حمایت می‌کردند. سیرالئون هم تیم بدی نیست و حتماً دلیلی داشته که برای دیدار با شما انتخاب شده است.