به گزارش افکارنیوز،

 وینفرد شفر سرمربى تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز تیمش زمانی که متوجه شد نورافکن و زکی پور دیر به محل تمرین رسیده اند از آنها خواست یا جریمه نقدی پرداخت کنند یا در جمع بازیکنان آواز بخوانند که این موضوع با مخالفت نورافکن هافبک جوان استقلال همراه شد.

مصدومان استقلال
ارشیا بابازاده و آرمین سهرابیان بازیکنانى هستند که در این فصل مصدوم نشدند و از طرفى مابقى بازیکنان اصلى تیم فوتبال استقلال در این فصل مصدوم شدند و در واقع ٢۴ نفر از بازیکنان استقلال از ابتدای فصل تاکنون مصدوم شدند که از میان آنها ٣ نفر فصل را از دست دادند و ۵ نفر عمل جراحی کردند.

اولین بازى بویان براى استقلال

با توجه به این که فرشید اسماعیلی از بازی با نفت تهران محروم است و بازیکنانی همچون برزای و محسن کریمی هم با مصدومیت دست و پنجه نرم می کنند، به احتمال زیاد شفر از بویان در ترکیب اصلی استفاده کند.

بازیکنان امید استقلال در تیررس شفر

به نظر مى رسد شفر سرمربى تیم فوتبال استقلال قصد دارد از چند بازیکن رده پایه در بازی با نفت تهران استفاده کند تا هم مشکل کمبود بازیکن تیمش برطرف شود و هم این بازیکنان برای ادامه فوتبال شان تجربه ارزشمندی بدست بیاورند.

تاج پیگیر وضعیت مدافع مصدوم استقلال

مهدى تاج امروز در گفت و گو با امین نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال از آخرین روند درمانی لئوناردو پادوانی اطلاع یافت و ابراز امیدواری کرد که این بازیکن برزیلی با طی دوره درمان، به مسابقات بازگردد.

نوروزی در این تماس تلفنی ضمن تشکر از پیگیری ریاست فدراسیون فوتبال، گزارش کاملی پیرامون روند درمان پادوانی در روزهای اخیر ارائه کرد.

حضور گرهارد شرودینگر مربی دروازه‌بان‌های آلمانی در تمرین 

گرهارد شرودینگر مربی دروازه‌بان‌های آلمانی که به همراه شفر سرمربى تیم فوتبال استقلال به تهران آمده است، امروز تمرین با دروازه‌بان‌ها را بر عهده گرفت و بارها با فریادهایش از رحمتی خواست تا تمرینات خود را جدی‌تر بگیرد.