به گزارش افکارنیوز،

سرخپوشان پایتخت در حالی در هفته بیست و ششم لیگ برتر به مصاف نارنجی پوشان سایپا می روند که با کسب یک تساوی برای دومین بار متوالی قهرمانی خود را در حضور هواداران خود جشن می گیرند.

با توجه به اینکه ملی پوشان پرسپولیس 48 ساعت قبل از بازی با سایپا به تمرینات باز می گردند و طبق اعلام لیست 20 نفره روز گذشته برانکو ، آنها در ترکیب اصلی حضور ندارند و بازیکنان دیگر جایگزین می شوند.

رادوشوویچ دروازه بان کروات پرسپولیس به احتمال زیاد جایگزین بیرانوند در درون دروازه می شود. این دروازه بان کروات در روزی که سرخپوشان پایتخت به دنبال قطعی کردن قهرمانی خود هستند مقابل سایپایی که در اندیشه کسب سهمیه آسیایی است کار راحتی ندارد.

به نظر می رسد ربیع خواه بعد از چند هفته دوباره به ترکیب اصلی پرسپولیس بازگردد. همچنین بعید است برانکو از محسن مسلمان به عنوان هافبک بازساز در این بازی استفاده کند و به احتمال زیاد احمد نوراللهی پاسور پرسپولیس برابر سایپا است.

بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس هم به علت حضور در اردوی تیم ملی کشورش به احتمال زیاد 9 فروردین ماه به تهران باز می گردد و به همین دلیل بازی با سایپا را از دست می دهد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر سایپا به شرح ذیل است؛

رادوشوویچ، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، فرشاد احمد زاده، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی و علی علیپور به احتمال زیاد برابر سایپا صف آرایی می کنند.

دیدار پرسپولیس و سایپا در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال روز پنج شنبه ساعت 18:45 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.