به گزارش افکارنیوز،

باشگاه استقلال در آستانه دیدار مقابل نفت تهران که از ساعت 15 فردا (چهارشنبه) که در چارچوب هفته بیست‌وششم لیگ برتر و در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد، درباره وضعیت این تیم اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

شاگردان وینفرد شفر در اولین دیدار خود در سال جدید برابر نفت تهران قرار می‌گیرند. استقلال با پایان سال 96، از روز چهارم فروردین ماه تمرینات خود را آغاز کرد. بازیکنان خارجی و مربیان استقلال از اولین روز تمرینات در تهران حضور داشتند تا آبی‌ها با تدارک کامل برای این دیدار آماده شوند.

استقلال برای این دیدار، فرشید اسماعیلی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و بازیکنانی مانند مجید حسینی، تیام، برزای، پادوانی، قائدی، محسن کریمی و غیره به دلیل مصدومیت غایب خواهند بود. ملی پوشان استقلال نیز همچنان به ترکیب این تیم اضافه نشدند، اما شفر و دستیاران او در تمرینات روز گذشته تدابیر لازم برای تقابل با نفت تهران را اندیشیده‌اند و تلاش می‌کنند تا سال جدید را با کسب سه امتیاز حساس و سرنوشت‌ساز در جدول لیگ برتر آغاز کنند.

استقلال در دیدار رفت موفق شد نفت تهران را با دو گل شکست دهد، اما نفتی‌ها نسبت به نیم‌فصل اول تغییراتی در کادرفنی و بازیکنان خود داشتند و در هفته‌های اخیر با انگیزه برای فرار از انتهای جدول تلاش می‌کنند.

این دیدار با قضاوت سیدعلی از ساعت 15 روز پنجشنبه در ورزشگاه تختی تهران برگزار می‌شود.