به گزارش افکارنیوز،

مهدی هاشمی نسب در خصوص برتری 4 بر یک تیم فوتبال نساجی مقابل بادران اظهار داشت:خوشبختانه برد خوبی به دست آوردیم و من قبل از بازی پیش بینی کرده بودم که 3 بر صفر برنده می شویم که با همین اختلاف گل هم به برتری رسیدیم.

وی افزود:ما می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم ولی توپهایمان تبدیل به گلش نشد.این برد برای خودمان دور از انتظار نبود چون می دانستیم از این دیدار چه می خواهیم.هر بازی برای ما یک فینال محسوب می شود و خوشحالم که دوبره به جمع مدعیان برگشتیم.

مربی نساجی با اشاره به اینکه تا پایان مسابقات بازی به بازی فکر خواهند کرد گفت: تا پیش از این دیدار همه چیز دست خودمان نبود ولی با این برد حالا دوباره می توانیم امیدوار باشیم.بازی رو در روی ما با نفت مسجد سلیمان و فجر سپاسی هم حساس است اما از امروز به بازی با صبای قم فکر می کنیم و امیدوارم از این مانع هم عبور کینم.

هاشمی نسب با بیان اینکه کار کردن با نکونام سخت است گفت: به شخصه در 48 ساعت اخیر فقط سه ساعت خوابیدم! کار کردن با جواد نکونام و تفرکاتی که دارد خیلی راحت نیست چون او اجازه نمی دهد آب خوش از گلوی کمک هایش پایین برود!

وی با اشاره به اینکه نکونام افکار کی روش را در سر دارد گفت:معتقدم اگر نکونام از کی روش الگوی فنی بردارد بسیار عالی خواهد بود و یکی از بهترین مربیان فوتبال ما خواهد بود چون پشتکار زیادی دارد ولی به شرطی که فقط از نظر فنی از این مربی الگو بگیرد. خود او بازیکن بزرگی در ایران بوده و مطمئنا این مساله هم به او کمک خواهد کرد.

هاشمی نسب در خصوص اینکه این روزها اختلاف مربیان ایرانی با کی روش یاد شده است گفت: هر چه کی روش بگوید درست است، او فعلا همه کاره فوتبال ایران است و هر چه بگوید باید انجام بدهند چون مدیران ما این را می خواهند، امیدوارم درخواست های این مربی باعث تحول تیم ملی در جام جهانی شود چون در غیر این صورت اگر قرار باشد با این مربی هم در مرحله اول حذف شویم قبلا با مربیان دیگر هم همین راه را رفته بودیم و فقط این بار پول بیشتری خرج کرده ایم.