به گزارش افکارنیوز،

محسن مسلمان و احمد نوراللهی طبق آنچه از تمرینات روزهای اخیر این تیم مشخص است در بازی برابر نسف قارشی از روی نیمکت این دیدار را آغاز خواهند کرد. 


مسلمان که ستاره یک سال و نیم اخیر پرسپولیس بوده، در چند بازی اخیر نیمکت نشین شده و علیرغم فشار هواداران و تلاش خود برای بازگشت به ترکیب نتوانست نظر برانکو‌ را به خود جلب کند. مسلمان با ۹ پاس گل علیرغم نیمکت‌نشینی در هشت دیدار اخیر همچنان شانس اول دستیابی به عنوان برترین پاسور محسوب می‌شود. او بعد از مدت‌ها توانست برابر سایپا شانس بازگشت به ترکیب را به دست بیاورد و علیرغم نمایش مناسب اما به نظر می‌رسد برابر نسف بار دیگر به نیمکت تبعید شود.

 


دیگر ستاره‌ای که علیرغم نمایش مناسب برابر سایپا به نیمکت خواهد رفت احمد نوراللهی است. شماره هشت سرخپوشان که در نیم فصل دوم در نهایت توانست مجوز بازگشت به ترکیب این تیم را به دست بیاورد، اکنون دور از ترکیب اصلی تلاش خود را برای نظر مثبت برانکو به کار می‌بندد. او برابر سایپا توانست به عنوان یکی از هافبک‌های پرتلاش تیمش فعالیت کرده و اگر خوش‌شانس بود یکی از گلزنان این تیم نیز لقب می‌گرفت.

 


با این حال برانکو بعید است در جدال سرنوشت ساز برابر نسف قصد سود بردن از این دو هافبک را داشته باشد تا همچنان تدابیر دفاعی او در این خط به چالشی برای هوادارانش و انتقاد از بازیکنان غیرمتخصصی که به کار می‌گیرد تبدیل شود.