به گزارش افکارنیوز،

 مایکل لادروپ سرمربی الریان بعد از شکست دو بر صفر برابر استقلال با حضور در نشست خبری درباره این دیدار گفت: صعود از مرحله گروهی و برد در این مسابقه را به تیم استقلال تبریک می گویم. اگر بخواهم بازی را تحلیل کنم باید بگویم 15 دقیقه اول بسیار سخت بود و بعد از 3 دقیقه از شروع مسابقه گل دریافت کردیم. بعد از 15 دقیقه اول به بازی برگشتیم. اگر چه شانس های زیادی ایجاد نکردیم اما در ادامه دقایق دو تیم شرایط برابری داشتند. ما در ادامه یک پنالتی به استقلال دادیم و سپس استقلال عقب نشینی کرد و به دنبال استفاده از ضد حملات بود. از عملکرد تیمم خوشحال نیستم. 15 دقیقه اول استقلال عالی بود و من از اشتباهاتی که انجام دادیم، ناراحت هستم.


وی افزود: یک بازی خانگی برای ما باقی مانده است. اگر العین را شکست دهیم، به مرحله بعدی می رویم و در غیر این صورت حذف خواهیم شد.

 

او در ادامه در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه نسبت به موفقیت برابر العین امیدوار است، خاطرنشان کرد:زود است که درباره العین صحبت کنیم. تیم ما به ریکاوری نیاز دارد و العین شرایط خوبی دارد. امیدوارم از مسابقه با العین سربلند بیرون بیاییم.

 

لادروپ در پاسخ به این سوال که آیا از ترکیب استقلال سورپرایز شدید، افزود: بیشترین چیزی که باعث تعجب من شد، عدم استفاده استقلال از مهاجم نوک و آغاز بازی با دو هافبک تهاجمی بود. در کل نوع بازی استقلال خیلی تفاوت نداشت. استقلال از نظر قدرت بدنی و کنترل توپ بسیار خوب است. آنها همه توپ های 50-50 را بردند و به همین دلیل بر مسابقه مسلط شدند.

 

سرمربی الریان در واکنش به این موضوع که تغییر سبک استقلال در استفاده از عمق دفاع این تیم با چه واکنشی از سوی او همراه بود، بیان کرد: با نظر شما موافق هستم. استقلال در بازی های قبلی با تیام بازی را آغاز می کرد اما امروز روی زمین بازی کرد. مدافعان من مهاجم نفر به نفر نداشتند و بازیکنان استقلال از خط عقب اضافه شدند و ما تلاش کردیم تا فاصله دفاع و هافبک را کنیم.


لادروپ در پایان این نشست خبری درباره عدم حضور مقصود، گفت: او بیماری داشت. دانیل در خط هافبک بازی کرد و بعد از اینکه دو گل عقب افتادیم، تغییراتی انجام دادیم تا بازیکنان یک اخطاره ما کارت دیگری نگیرند و بدون محروم به دیدار العین برویم.