به گزارش افکارنیوز،

داود مهابادی سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان در خصوص آخرین شرایط این تیم اظهار داشت: با توجه به شرایطی که داریم، تمریناتمان را پیگیری می‌کنیم، در مجموع کار ما سخت است و سعی می‌کنیم طوری کار کنیم که بتوانیم در هفته‌های آینده فوتبالی جوانمردانه را به نمایش بگذاریم. 

وی در خصوص دیدار تیمش مقابل استقلال در روز جمعه گفت: بازی بسیار سنگینی داریم و می‌دانیم که استقلال در حال حاضر بهترین تیم ایران است، این تیم هم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و هم در مسابقات لیگ برتر عملکرد قابل قبولی داشته و ملی‌پوشان این تیم هم به خاطر جام جهانی انگیزه‌های مضاعفی دارند، به همین خاطر بازی بسیار سنگینی در پیش است، اما مطمئن باشید استقلالی‌ها هم کار راحتی مقابل ما ندارند و ما با انگیزه مضاعف به مصاف با آنها خواهیم رفت و برای اعتبار و آبرویمان بازی می‌کنیم. 

سرمربی تیم مشکی‌پوشان در پاسخ به این سؤال که آیا باید این تیم را سقوط کرده قطعی بدانیم یا خیر، گفت: از هفته‌ها پیش این بحث در رسانه‌ها و محافل فوتبالی مطرح شده است و همه از احتمال سقوط این تیم صحبت می‌کنند، ولی ما با داشته‌هایمان تلاش می‌کنیم تا هفته پایانی، فوتبالی جوانمردانه را به نمایش بگذاریم و ان‌شاءالله شرایط خوبی برای فصل آینده داشته باشیم. 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فصل آینده در مشهد می‌ماند یا خیر، گفت: قطعا تا پایان فصل در این زمینه صحبت می‌کنیم، ولی فعلا تمرکزمان روی این چند بازی است.

مهابادی در خصوص غایبان تیمش مقابل استقلال گفت: حنیف عمران‌زاده مصدوم است و قطعا به این بازی نمی‌رسد، از سوی دیگر، یکی دو بازیکن مصدوم هم داریم که باید تا روز بازی شرایط آنها را بررسی کنیم.