به گزارش افکارنیوز،

آرمین سهرابیان مدافع جوانی بود که فصل گذشته جسته و گریخته با پیراهن سپاهان در لیگ برتر حضور یافت و در ابتدای این فصل در حالی با نظر منصوریان جذب تیم استقلال شد که ابتدا خیلی‌ها خرید او را نقل و انتقالی عجیب می پنداشتند. اما این بازیکن جوان حالا در خط دفاعی که بازیکنانی مثل منتظری، مجید حسینی، چشمی، زکی پور و نورافکن را دارد، یک مدعی جدی برای حضور در ترکیب ثابت است. 

در روزهایی که استقلال به بازی‌های فشرده و تو در توی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا رسیده است و میزان محرومیت و مصدومیت بازیکنان این تیم شدت یافته، آرمین سهرابیان به ترکیب ثابت آبی‌ها رسید تا با حضور در دو پست دفاع چپ و دفاع میانی، عملکردی خوب به نمایش بگذارد. 

بازیکن جوان آبی پوشان این فرصت را یافت تا در غیاب پادوانی و حسینی مصدوم و باتوجه به انتقال چشمی به خط میانی، در کنار منتظری برای نخستین بار زوج قلب دفاعی استقلال را بسازد. زوجی که در نهایت با عملکرد موفقیت آمیزشان باعث شدند تا آبی پوشان این دیدار را بدون گل خورده سپری کنند.

عملکرد آرمین سهرابیان در این بازی آنقدر خوب بود که این بازیکن نمره قابل قبول ۷/۳ را از کارشناسان بگیرد. همین عملکرد خوب در این بازی باعث شد تا سهرابیان در جدول عملکرد کلی بازیکنان استقلال بعد از امید ابراهیمی که با معدل ۷/۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارد در رده دوم جای بگیرد. در این جدول سید حسین حسینی و سرور جباروف با معدل ۷/۲ امتیاز برای هر بازی در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

تیم فوتبال استقلال تهران موفق شد در دیداری حساس از هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا تیم متمول و پر مهره الریان قطر را با نتیجه ۲ بر صفر در ورزشگاه آزادی شکست داده تا صعودش به مرحله بعدی این مسابقات را مسجل نماید.