به گزارش افکارنیوز،
 تیم فوتبالپرسپولیس در بیست‌وهفتمین دیدار فصل خود در مشهد مهمان تیم پدیده خواهد بود.
 
یکی از نفرات ویژه این مسابقه حساس آندره پانادیچ است که به مدت دو فصل در پرسپولیس دستیار برانکو بوده است و حالا در کادر فنی تیم پدیده حضور دارد.
 
این مربی کروات در رابطه با شرایط پدیده در آستانه بازی برابر پرسپولیس و وضعیت این تیم پس از اعتصاب‌های متوالی بازیکنان صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.
 
*شرایط پدیده چطور است؟

به هر حال نمی‌توان گفت پس از چند روز تمرین نکردن شرایط ایده‌آلی داریم، اما همه آماده هستیم تا یک بازی خوب را برابر پرسپولیس انجام دهیم و مقابل این تیم پیروز شویم.
 
*این تمرین نکردن در شرایط تیمی هم تاثیر گذاشته است؟

قطعا همینطور است. پدیده روز‌های زیادی تمرین نداشته و طبیعی است وقتی شما به مدت زیادی تمرین نمی‌کنید چیز‌های زیادی را از دست می‌دهید. حتی چیز‌هایی که قبلا با تلاش زیاد آن‌ را به دست آورده بودید. با توجه به این موضوع زمان زیادی لازم است تا تازه همان چیزی شوید که قبلا بوده‌اید، اما این را بگویم که تیم ما از نظر فوتبالی و تاکتیکی شرایط خوبی خوبی دارد.
 
*چه عواملی باعث شد تا برابر فولاد شکست بخورید؟

بازی با فولاد را به خاطر برخی اشتباهات کوچک واگذار کردیم و می‌توانستیم حتی در این مسابقه پیروز شویم چرا که عملکرد خوبی در این بازی داشتیم.
 
*بازی با پرسپولیس را چطور می‌بینید؟

پرسپولیس بهترین تیم ایران است و از همه نظر چه تاکتیکی، چه تکنیکی و چه از نظر شرایط فیزیکی در شرایط ایده‌الی قرار دارد. از طرفی برانکو بهترین مربی ایران هم در این تیم حضور دارد، اما بازیکنان ما هم نشان دادند که توانایی این را دارند تا کار‌های بزرگ را رقم بزنند. ما مقابل پرسپولیس میزبان هستیم و با توجه به همین موضوع می‌خواهیم سه امتیاز را بگیریم. می‌دانیم که شرایط‌مان در جدول چندان مطلوب نیست و برای بهتر شدن اوضاع باید تلاش کنیم تا نتایج خوبی کسب کنیم و تمام امتیازات بازی‌های باقی مانده را بگیریم.
 
*شما قبلا در پرسپولیس کار کردید و همچنین برادرت هم در کادر فنی پرسپولیس حضور دارد. بازی برابر تیمی که در آن کار کردید چه احساسی دارد؟

من پرسپولیس را دوست دارم و این تیم در قلب من است. روز‌های خیلی خوبی را در این تیم گذراندم و خاطرات خوبی از آن دارم، اما زندگی حرفه‌ای اینگونه است. من وقتی در تیمی کار می‌کنم باید بهترینم را برای آن بگذارم و الان هم در پدیده مشغول کار هستم.
 
*با توجه به شرایط کنونی پدیده به یکی از تیم‌های انتهای جدولی تبدیل شده است. آیا این تیم در لیگ برتر می‌ماند؟

مطمئن باشید. ما اینجا آمدیم تا سخت کار کنیم تا تیم ما شرایط خوبی به دست آورد. از نظر فوتبالی هم پدیده در سطح بالایی قرار دارد و مطمئن باشید که اصلا به سقوط فکر نمی‌کنیم.
 
*به عنوان سوال. پایانی. شما قبل از پدیده در کادر فنی تیم ملی کرواسی قرار داشتیم. در فاصله حدود ۷۰ روز تا جام جهانی، کرواسی را در جام جهانی چگونه ارزیابی می‌کنید؟

کرواسی تیم خوبی است و تیمی است که از ستاره‌های زیادی تشکیل شده است. تیم ما ابزار کافی را برای موفقیت دارد و تنها بازیکنان باید متحد باشند و کار تیمی در دستور کار قرار بگیرد تا بتوانیم در جام جهانی از گروه سختی که داریم صعود کنیم و در مراحل بعدی هم موفق ظاهر شویم.