به گزارش افکارنیوز،

هنوز کار رسما آغاز نشده یورگن کلوپ جنگی روانی را در برابر پپ گواردیولا آغاز کرده است، این دو هنوز کینه‌های قدیمی را با خود حنل می‌کنند، کینه‌هایی که از زمان رقابت‌های بوندسلیگا همچنان همراه با آنان تا فوتبال انگلیس همراه شده است تا در بزنگاه انتقام گیری ۱۱ مرد جنگجوی خود را به میدان بفرستند و نتیجه مطلوب را حاصل نمایند.

لیورپول با کلوپ آلمانی فوق العاده‌تر از ایده آل هواداران خود ظاهر شده است، او پس از جدایی فیلیپه کوتینیو از جمع شاگردان خود همچنان بی ضعف نشان می‌دهد، چرا که او یک بازیکن مهم و کلیدی را از دست داد، اما با درایت خود به نحوی ستاره‌ای دیگر را به آنفیلدی‌ها معرفی کرد که دیگر کوتینیو به یاد لیورپول نمی‌آید!

محمد صلاح مردی است که امروز از قاهره تا لندن همه مجنون قدم‌های او شده اند، قدم‌هایی که در صورت درخشش ان خواهد توانست لرزه بر دل پپ و تمام دارایی‌ها و افسانه هایش بیاندازند و مهر باطلی را بر تمام رویا‌های آبی‌های شهر منچستر بزند!

کلوپ با علم به اینکه چنین اهرم فشاری را در ترکیب خود دارد، قطعا پپ را خواهد آزرد! فراموش نکنید که او یک آلمانی است و ژرمن‌ها استاد بلامنازع بهره وری از کوچک‌ترین امکانات هستند! مسئله‌ای که پپ هرگز نتوانست آن را بیاموزد تا امروز از سوی کلوپ مورد تمسخر قرار بگیرد!

پپ نیز همان پپ همیشگی است، دوندگی‌های بی امان او باعث شده تا امروز هیچ تیمی در رقابت‌های لیگ برتر نتواند حتی به گرد پای آنان برسد و بی همتا و بی نظیر بر صندلی قدرت لیگ جزیره تکیه بزنند؛ او مردی نیست که به این سادگی‌ها در برابر کلوپ و لک لک‌ها کوتاه بیاید، خصلت ویژه بلوگرانا‌ها هنوز در روحیه او جاریست!

گواردیولا به قدری جاه طلب و ایده آل گراست که می‌خواهد در همین دور رفت کار لیورپول را به پایان برساند، او می‌خواهد برای همیشه درسی بزرگ را به کلوپ بدهد، شاید اسما آن‌ها دو تیم انگلیسی باشند، اما به طور قطع آن‌ها در اروپا دو دشمن خونی هستند!

دو دیدار گذشته آن‌ها در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا خود خبر از همه چیز می‌دهد! پیروزی ۵_۰ منچستر سیتی و پیروزی ۴_۳ دراماتیک لیورپول در لحظات پایانی لیورپول نشان از رقابت سخت و فشرده این قدرت انگلیسی دارد که توانسته اند در روز‌های کم فروغ دیگر انگلیسی‌ها در مراحل بالاتر، خواهان حضور در جمع ۴ تیم برتر اروپا باشند!