به گزارش افکارنیوز،

حسن روشن پیشکسوت استقلال گفت:بازی با سیاه‌جامگان خطرناک است.

حسن روشن از نتایجی که استقلال با شفر به دست می‌آورد ابراز رضایت ‌کرد. او که بازی مامه تیام را می‌پسندد ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر استقلال با این بازیکن در میادین حضور پیدا کند. روشن درباره دیدار با الریان و مصاف با سیاه‌جامگان حرف زد.

*استقلال بازی سختی را برد؟

الریان را می‌شناسم. یکی از تیم‌های خوب قطر است که در دیدار رفت هم استقلال را آزار داد ولی در دیدار دوشنبه در تهران فقط یک نیمه خوب بازی کرد. الریان بعد از گلی که خورد کمی تلاش کرد تا بازی را به تساوی بکشاند ولی وقتی دید نمی‌تواند از خطوط هافبک و دفاع استقلال رد شود قید فشار وارد کردن را زد!

* دلیل این کارش چه بود؟

اگر به شناسنامه این تیم نگاه کنید می‌بینید که نصف بیشتر بازیکنانش قطری نیستند. وقتی عرق به پرچم کشور نباشد فقط عرق به پول باقی می‌ماند و این هم برای این قبیل مسابقات کافی نیست.

* یعنی اگر استقلال عقب بود بازی بهتری می‌کرد؟

استقلال جلو بود و حمله می‌کرد. ما ایرانی‌ها غیرتی بازی می‌کنیم. شک ندارم اگر استقلال از الریان عقب بود خودش را به آب و آتش می‌زد تا بازی را برگرداند.

*برد استقلال از چه نظر اهمیت داشت؟

این پیروزی نشان داد با تیم کار شده است. استقلال در این مدت خیلی روان و درست کار می‌کند. بازیکنان جایگاه خودشان را می‌دانند و خوب در تاکتیک تیم جای می‌گیرند.

* چرا قربانی و انصاری اینقدر سخت گل می‌زنند؟

این بازیکنان در حد خودشان بازی می‌کنند، تیام را ببینید! نیامده 5 تا گل برای استقلال زده است. این بازیکن ذاتاً گلزن است تازه او هنوز با یک گلزن عالی فاصله دارد ولی با این حال نسبت به دیگر مهاجمان استقلال تفاوت عمده‌ای دارد که امیدوارم این بازیکن هرچه زودتر به ترکیب اصلی برگردد.

* بازی با ذوب‌آهن محتمل‌ترین دیدار استقلال در دور بعد لیگ قهرمانی آسیاست. این دیدار را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

قطعاً دوست ندارم تیم‌های ایران روبه‌روی هم بایستند. با این همه این خوب است که تیم‌های بیشتری از ایران در دور بالاتر باقی بمانند اما اگر این اتفاق رخ بدهد قطعاً استقلال کار سختی در پیش دارد و من هم دوست دارم استقلال بالا برود.

* بازی با سیاه‌جامگان؟

مسابقه با تیم‌های ته جدولی مثل سر به سر گذاشتن با خرس زخمی خطرناک است.