به گزارش افکارنیوز،

کنکاش‌های ما نشان داد خبر دوم به واقعیت نزدیک‌تر است. عقیلی و قربانی گویا قرار است در مراسم بدرقه تیم ملی بخوانند و آهنگ اصلی را محسن چاوشی خواهد ساخت. این خواننده خرمشهری، محبوبیت فوق‌‌العاده‌ای در ایران دارد و همه چه در داخل مرزها و چه در خارج از مرزها از او تعریف می‌کنند. چاوشی در کارنامه هنری خود برای فیلمی چون سنتوری خوانده و فروش سریالی مثل شهرزاد هم تا حدی مدیون صدای گیرای او بوده است. چاوشی همواره آهنگ‌های خود را با حسی واقعی می‌خواند و به همین دلیل، به دل هواداران و مخاطبانش می‌نشیند. او معمولاً آهنگ‌های غمگین می‌خواند و شاید به همین دلیل بعضی‌ها او را گزینه مناسبی ندانند اما چاوشی در کارنامه خود آهنگ‌های شادی هم دارد که به اندازه آهنگ‌های غمگینش زیبا و گیرا بوده است.

انتخاب این خواننده مردمی برای خواندن سرود جام جهانی، خوش‌سلیقگی فدراسیون فوتبال را نشان می‌دهد. چاوشی زیاد اهل فوتبال نیست ولی فوتبالی‌ها به او علاقه زیادی دارند. مثلاً هواداران پرسپولیس بعد از برد معروف 3 بر 2 مقابل استقلال با گل‌های زاید، یکی از آهنگ‌های شاد او را با صحنه‌های بازی میکس کردند که این ویدئو بازدید‌کننده زیادی داشت. چاوشی اخیراً با مسئولان فدراسیون فوتبال جلسه‌ای داشت که در این جلسه طرفین برای همکاری به توافق دست یافتند. بحث‌های مالی هم به سرانجام رسید و فدراسیون شرایط این خواننده محبوب را پذیرفت. چاوشی در این جلسه گفت: «خواندن آهنگ جام جهانی؟ برایم هیجان تازه‌ای است.»

بدین ترتیب قرار است ساخت این آهنگ آغاز شود. چاوشی خودش شاعر دارد و گویا سفارش شعر را داده است. زمان زیادی هم تا شروع جام جهانی‌ باقی نمانده و بی‌شک همه منتظر خواهند بود تا چاوشی به زودی آهنگ جام جهانی‌ را بخواند.