به گزارش افکارنیوز،

سروش رفیعی ؛ بازیکن ایرانی تیم الخور قطر مصاحبه‌ای با سایت استاد الدوحه این کشور انجام داده و در رابطه با شرایط خودش ، باشگاهش و تیم ملی ایران نکاتی مطرح کرده است . حال بینندگان " ورزش سه " می‌توانند مصاحبه این بازیکن را در همین صفحه مطالعه کنند.

به عنوان اولین سوال ؛ شرایط لیگ قطر و زندگی در دوحه را چگونه می‌بینی ؟

من حدود 9 ماهی است که در قطر حضور دارم و لحظات خوبی را در این شهر تجربه کردم و می‌توان گفت آزمون و تجربه مهمی برای من به حساب آمد . لیگ ستارگان قطر بر خلاف تصوری که خارج از این لیگ وجود دارد ، مسابقات بسیار سختی است . همواره در این لیگ خودت را زیر فشار می‌بینی. بازیکن حرفه‌ای در لیگ ستارگان قطر باید نهایت تلاش و قدرت خود را به کار بگیرد . حال می‌توانم بگویم همه چیز خوب و یک هفته به پایان لیگ مانده است و دوستان خوبی در این‌جا پیدا کرده‌ام و به دنبال این هستم که فصل را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانم .

شما عملکرد بسیار خوبی در الخور داشته‌اید . اما آیا فشارها و انتقادات بر روی تو تاثیر نگذاشته است ؟

می‌توانم بگویم بله . در لیگ قطر فشار زیادی بر بازیکنان خارجی وارد می‌شود و همواره انتظارات از این بازیکنان بالاست . من به عنوان یک فوتبالیست خارجی ، تمام تلاش خودم را کردم که بهترین عملکرد و توانایی را نشان دهم . البته باید بگویم که در زمان سرمربی قبلی ، فرصت زیادی برای بازی به من نمی‌رسید . اما با آمدن البیاوی ؛ سرمربی جدید ، شرایط من بهتر شد و بازی به من هم رسید .

مربی جدیدمان بسیار خوب و با تجربه بود و مثل برادر با بازیکنان برخورد می‌کرد . البیاوی پست من را تغییر داد و باعث شد من عملکرد بهتری از خود نشان دهم . ما با این مربی بدشانس بودیم و می‌توانستیم امتیازات بیشتری کسب کنیم که متاسفانه نشد .

شرایط قراردادت با باشگاه الخور چگونه است ؟

قرارداد من با الخور در پایان این فصل تمام می‌شود . اما هنوز یک بازی تا پایان فصل باقی مانده است و از طرف دیگر باید در جام پادشاهی قطر شرکت کنیم و مسابقه بدهیم . من بعد از اتمام تمام این مسابقات تصمیم قطعی را خواهم گرفت .

سوال ما را بی پاسخ گذاشتید . آیا باشگاه الخور برای تمدید قرارداد با شما صحبت کرده است ؟

مدیربرنامه‌های من با باشگاه صحبت کرده است . من پیشنهادهایی دارم اما امکان ماندنم در الخور بیشتر از همه است . از حضور در فوتبال قطر خوشحال هستم و بعد از جام پادشاهی ، تصمیم نهایی را خواهم گرفت . در حال حاضر از داخل و خارج لیگ قطر پیشنهاد دارم . اما مدیران تیم الخور همیشه با من برخورد خوبی داشتند و من از آن‌ها راضی هستم .

در آخر ؛ نظرت در رابطه با تیم ملی ایران و عدم حضور در این تیم چیست؟

تیم ملی ایران بهترین تیم آسیا است و بعد از برزیل دومین تیم راه یافته به جام جهانی محسوب می‌شود. امیدوارم تیم کشورم در روسیه بهترین نتایج را بگیرد . من با سرمربی تیم ملی رابطه خوبی دارم و کی‌روش به من علاقه دارد . اما این مربی هم تفکرات خاص خودش را دارد و می‌توان گفت در پست من دو بازیکن عالی ایفای نقش می‌کنند که هر دو کاپیتان تیم ملی هستند . با این حال از دعوت به تیم ملی نا امید نیستم و تمام تلاش و توان خود را در این راه به کار خواهم گرفت .