به گزارش افکارنیوز،

در چارچوب هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، الهلال عربستان با نتیجه 2 بر یک از العین امارات شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت. الهلال در گروه مرگ با 2 امتیاز حذف شد و استقلال ایران هم با 9 امتیاز صعودش را به مرحله حذفی قطعی کرد.

اما برخلاف لیگ قهرمانان آسیا، الهلال وضعیت خوبی در لیگ عربستان دارد و با 52 امتیاز صدرنشین است و الاهلی، رقیب تراکتورسازی در گروه A لیگ قهرمانان آسیا با 51 امتیاز در رده دوم قرار دارند و این 2 تیم باید در چارچوب هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ عربستان به مصاف هم بروند  و اگر الهلال پیروز شود، قهرمانی این تیم یک هفته مانده به پایان لیگ عربستان به اتمام می رسد و اگر الاهلی پیروز شود، آنها شانس بالایی برای قهرمانی خواهند داشت.

بر همین اساس، العاجل عربستان نوشت: 3 شاهزاده سعوی به نام های ولید بن طلال، سعود بن طلال و محمد بن طلال، یک و نیم میلیون ریال (حدود 2 میلیارد تومان) به الهلال کمک کردند و نواف بن سعد رئیس باشگاه الهلال عربستان با تشکر از آنها بیان کرد: باید به فرزندان خالد بن طلال احترام گذاشت، زیرا همیشه به باشگاه ما کمک می کنند و سبب می شوند تا به اهدافی که داریم برسیم.